Aktuálně: 5 042 inzerátů173 731 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

papoušek a klec

Lenka (neregistrovaný) 21.03.2015, 22:24:32 xxx.xxx.165.33
Dobrý den, máme doma Alexandra malého, není ručně dokrmený, je mu teď asi 8 měsíců. Chodí na ruku, pusinkuje se, dělá vylomeniny a začal mám i mluvit. Má stojí velkou klec, ze které jsme ho začali pouštět po 14 dnech co jsem ho měli doma, když si od nás vzal první piškot, ale dostat ho do ní byl velký problém. Lakali jsme ho tam zpět na dobroty, ale časem jsme mu klec přestali zavírat, jinak by se ani nenajedl. Chtěla jsem zeptat, jestli je problém mu nechávat klec otevřenou, protože jak ho tam zavřu, tak se urazí a nebo začne vydávat zvuky, jako když brečí. Proč se vlastně papoušci zavírají do klecí a pouští se jen na nějakou dobu? Děkuji za odpověď
Anonymní (neregistrovaný) 22.03.2015, 10:38:25 xxx.xxx.191.18

ne kazdy ma  cas se mu venovat po cely den  a take z bezpecnostnich duvodu pro papouska. Kdyz nikdo neni doma a papousek treba zapadne za skrin nebo se zahakne za zaclonu, tak to muze dopadout spatne.

Lenka (neregistrovaný) 22.03.2015, 11:45:03 xxx.xxx.207.45

Takže to tedy nijak nevadí? Myslela jsem, že v budoucnu by byl třeba nevychovaný a drzí, když mu vše dovolíme. Když nejsme doma, tak poslušně sedí na kleci a čeká na nás až přijdeme.

Anonymní (neregistrovaný) 24.03.2015, 06:26:00 xxx.xxx.4.246

No nevadí ale musíš zabezpečit všechny rizikovy mista, aby nezapadl za skrin, nezobal jedovatou kvetinu, nezachytil se drápkem za záclonu, nenarazil do skla atd.

J.M. (neregistrovaný) 24.03.2015, 12:09:44 xxx.xxx.168.107

Odstarašující případ, který se skutečně stal:

Žačka  1. supně ZŠ měla ochočené mládě vrabce. Ten vrabeček už žral z ruky, přilétal na zavolání, byl veselý a dobře rostl. Jednu sobotu odpoledne se rodiče té holčičky rozhodli odjet s ní se koupat do rybníku. Vrabečka přikázali dívence, aby ho zavřela na to odpoledne do koupelny. Ona poslechla. Když  se večer vrátila celá rodina od rybníku domů, v koupelně po vrabečkovi nebylo ani vidu ani slechu. Nakonec ho našli utopeného ve vysokém hrnci pod odstředivkou, kde zbyla voda po odstředění prádla. Vrabeček tam spadl, zmáčel se a neměl sílu z hrnce vyletět, a proto se utopil.

Poučení: Kdyby byl vrabeček to osudné odpoledne zavřený v bezpečné kleci s napáječkou a krmítkem, tak by se neutopil v koupelně v hrnci,


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.