Aktuálně: 5 042 inzerátů173 731 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Nenáročný papousek , vhodny do klece

Jirka (neregistrovaný) 14.04.2015, 17:11:04 xxx.xxx.111.238

Dobrý den , jsem úplný laik a chtěl bych koupit mé starší mamince , na popovídání nějakého papouška  (nebo dva), ktery je méně náročný na chov a je vhodný do klece zhruba 60x 50 x 40 cm velké . Aby mohl byt krom zimy venku .  V obchodě by mi jistě nabídli to čeho se potřebuji zbavit . Poradí mi prosim někdo ? Mnohoktat děkuji . Jirka 

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2015, 22:54:43 xxx.xxx.208.46

Taky bych se přikláněl k andulce,nebo třeba korela.Ale koupit od někoho kdo dokrmuje ptáky. Je sice dražší než neochočený,ale když půjdete do zverimexu v obchoďácích,tak koupíte předražené,ale neochočené.A u někoho kdo dokrmuje máte skoro za tu cenu ochočené a jistotu,že je to mládě.Ve zveráku,pokud nemá kroužek,tak nemáte šanci poznat jak je ten pták starej.A pokud jste laik,tak mladého nedospělého ptáka nepoznáte.

Anonymní (neregistrovaný) 15.04.2015, 06:26:23 xxx.xxx.166.118

Tak tak do vami uvadenych rozmeru se nic jineho nez andulka nebo korela nehodi. Pokud byste mel klec o neco vetsi, uz by se dalo uvazovat o papousku senegalskem, pokud byste chtel aspon trochu vetsi druh.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.