Aktuálně: 5 032 inzerátů173 669 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Aratinga Jendaj snůška

Zdenka (neregistrovaný) 26.04.2015, 08:47:37 xxx.xxx.186.15

Dobrý den chci se zeptat a taky poradit mám 3 letou aratingu jendaj ručně dokrmenou je to opravdu mazlíček. V lednu měla svojí první snůšku 5 vajíček což poslední vajíčko měla v unoru. A před 14 dny nám začala znova snášet a včera snesla 6 vajíčko vím že aratingy mají 5 vajíček. Dávám jí vapník strava jen zrní sem tam si vezme piškot. Mám strach aby se nevyčerpala a neumřela jinač je šikulka čilá. Dá se tomu nějak zabránit aby nesnášela. Budku nemá snáší mi na dno klece a samce kní nemáme. Děkuji za rady. 

Anonymní (neregistrovaný) 27.04.2015, 14:23:56 xxx.xxx.248.131

Nedá se s tím moc nadělat. Je to pro samice přirozené. Když vám tolik snáší je to známka dobré kondice. Při pestrém krmení by to pro ni nemělo představovat velký problém. Dávejte sepiovou kost a skořápky z vajec pro dostatek vápníku a mělo by to být OK.

Zdenka (neregistrovaný) 28.04.2015, 16:27:58 xxx.xxx.186.15

Děkuji za radu sepiovou kost strouhám do jídla zatím zůstaváme na 6 vajičkách tak doufám že už je po snášení přeji pěkný den....


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.