nemoci kačen

Odpověď na příspěvek uživatele HONZA z 08.06.2017, 10:08:56

Nahraďte lidové krmení (šrot, brambory a trávu) "Kompletní krmnou směsí pro kachny v drobnochovu" a krmte podle návodu.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele HONZA z 08.06.2017, 10:08:56

Pane Honzo,každý den sleduji zda kačeny žerou.Přestane žrát,padá na nohy později uhyne,má žáby.Okamžitě musíte žabky řezat všem kačenám protože to mají všechny.Já vím že se nechce ale jin á možnost není.Ty příspěvky o žrádle a další nesmysli vůbec nečtete.Jestli budete chovat kačeny další léta musíte se to naučit.Někde tady jsem našel fotky jak vypadá hnis když se rozřízne ten hrbolek.Možná ta kačena co už nežere to nevydrží a uhyne ale zachráníte další.

neregistrovaný Noel neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Noel z 11.06.2017, 15:01:23

http://www.zootechnika.cz/clanky/zaklady-chovatelstvi/zoohygiena-a-choroby-hospodarskych-zvirat/choroby-drubeze/neinfekcni-choroby-drubeze.html

 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Mohl bych se zeptat.Mám kachny ale u jedné jsem zjistil že jí hnisá oko a pokulhává.Tak by mne zajímala jaká by mohla být příčina toho že jí hnisá oko a pokulhává? děkuji vám všem za reakci 

neregistrovaný jirkar neregistrovaný
Prosim poradte. Moji indicti bezci onemocneli. Dychaji velice ztezka otevrenym zobakem, kazdou chvili tresou hlavou a casto se drbou na koreni zobaku. Zerou velmi malo a rychle hubnou. Asi po 3 tydnech uhynou. Jsou odcervene, dostavaji plnohodnotne granulovane krmivo vcetne psenice, brambor a chleba. Maji k disosici rybnik a pul hektaru vybehu. Z 18 je jich uz jen 12.. Dekuji za radu.
neregistrovaný Zdenek neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Zdenek z 07.10.2017, 10:59:54

Doporučuji ihned navštívit veterináře, přinést mu uhynulou a nemocnou kachnu a požádat ho o pomoc a o doporučení způsobu léčení. .

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Dobrý den prosím poraďte mi, líhnout se nám kachňata běžce a jedno z nich dnes dvoudenní je očividně špatné.Má špatnou nožičku a zkroucený krk ,ale největší problém je že nemúže žrát .I když má snahu a samozřejmě mu po celou dobu pomáhám vždy to ze zobáku vyklepe ,jakoby nemohl polknout.Nechci ho trápit.
neregistrovaný Nikola neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 28 (celkem 28)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »