rostlyny ve voliéře

co bych mohl zasadit do voliéry ke mzdi aby se to plazilo tak do výšky aspon 150cm a kde se to dá koupit
neregistrovaný tomas neregistrovaný
90 procent papouchů ti beztak rostliny zlikviduje během pár dnů.k jakým to chceš papouškům?
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Já osobně nevidím důvod proč hledat vhodnou plazivou roslinu. Do voliéry bych nic nedával nechal bych růst plevel a nebo bych dal naklíčit směs zrnin a pak semena zasel do voliéry popřípadě dobře roustoucí Afrikány, které by údajně měli mít v oblibě africké druhy, ale z vlastní zkušenosti je zbožňují spíše kakarici a alexandři. Pak tam stačí dát nějaký kmen + hodně rozvetvenou větev i s listy a je pěkně zařízená voliérka.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
já mám na zem zadlážděnou ale nemám tak 20co od zdi protozě mi nevyšli kachličky a nechtelo semi to řezat tam tam chci něco zasázet aby ta zed zarostla mám tam zebřičky má tam zebřičky a ještě tam chci dokoupit nějakou drobotinu
Kachličky bych na zem nedával,protože se vám to bude spatně čistit a zrbřičky budou taky radši,když tam dáte žlutý písek...
neregistrovaný roman neregistrovaný
no jo ale já už je tam mám ale potřebuju vědět co tam mám zasázet a ne jestly tam majou být kachlíčky nebo ne poradíte mi někdo co tam mám zasázet co není jedovaté
Prostě chceš po nás nemožné. Pokud tě chápu s tvých špatně pokládaných dotazů, tak chceš něco plazivého na zeď, ale pokud vím, tak většina takových rostlin je pro ptáky jedovatá. Pokud chceš jen, aby ti rostlo něco u té zídky, tak si kup obyčejné travní semeno. Já měl na zahradě po bývalém majiteli jetelinu a byla to hrůza pořád to sekat. Celou zahradu jsem nechal poorat a nasadil jsem travní semeno a jsem spokojenej mám pěkně rovnou zahradu.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Muze tato rostlina pokryvat dno voliery?Jde me o to, jestli neni jedovata. Zna ji nekdo prosim?Diky
  • Obrázek
Anihak Anihak 16 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele tomas z 12.03.2008, 15:33:54

Mám ten samí problem ,co jste zasadil? Já tam mám smrček a na zemi je písek  .Udělám fotku ,ale to je málo chci aby to měli zarostlé. Ted mám čtyři andulky ,dvě se právě vylíhli. smiley

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »