Aktuálně: 5 046 inzerátů173 345 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Jak dlouho si na sebe zvykají?

Loco01 (neregistrovaný) 26.06.2015, 09:14:28 xxx.xxx.73.212

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak dlouho si na sebe vaši papoušci zvykali, když jste je dali k sobě?

Předevčírem jsem své dospělé samici aymary pruhovaného přivezl mladého samce a ještě jsem jí neviděl tak vzteklou. Asi by ho uštípala, kdybych je neoddělil. Mají teď klece vedle sebe, on zvědavě kouká, asi by se kamarádil, ona podrážděně kručí, když si jí chce prohlížet moc zblízka. Vím, že je to záležitost druhu i individuality ptáka, ale jak dlouho si na sebe vaši papoušci zvykali?

Anonymní (neregistrovaný) 27.06.2015, 12:15:22 xxx.xxx.191.18

mel jsem podobny problem u pyrurek. Nejdriv jsem si sehnal prvni a druhou koupil az po mesici. Ta prvni si pak chranila sve uzemi, tudiz jsem je musel dat od sebe. Dal jsme tu novou do jine klece a tu jsem postavil vedle te prvni. Po tydnu jsem ji zkusil pustit k te druhe pyrure a vse ok. Dejte jim cas. 

Loco01 (neregistrovaný) 27.06.2015, 20:26:15 xxx.xxx.169.163

No snad to u nás bude taky tak. Zatím se na něj pořád vzteká, ale už aspoň nejančí, když leze po "společné" straně klecí... dám vědět, jak to dopadlo i kdyby to bylo třeba za půl roku. :)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.