Aktuálně: 5 027 inzerátů173 639 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

problém u andulky

Radka (neregistrovaný) 06.07.2015, 11:26:43 xxx.xxx.44.28

Ahojky, mám problém se svojí andulkou. Jmenuje se Viki a pořídili jsme si ji/ho (to se ještě neví) 1.7. 2015 od chovatele. Nejspíš nemá ještě ani 5 týdnů, ale už žere zrní sama. Zvláštní je, že se nebojí vůbec ruky - nechá se chytnout a pak v dlani i spí, nechá se vzít na prst.... Ale k problému. Viki je dost náladová a jelikož je to ještě mimino, tak vždy vybije svou energii a pak ji zase musí doplnit spánkem. To není nic zvláštního. Jde o to jak ji vybíjí. Poletije po kleci, vždy vyleze nahoru a pak nějak seskočí zase na zem. Na zemi to je ale problém, protože začne po dně klece běhat sem a tam, pořád a pořád. Mám o ni strach. Asi jsme udělali blbost, že jsme ji cca před 2 dny pustili, aby se proletěla. Vše bylo v pohodě i navrácení do klece proběhlo v pořádku, ale její běhání sem a tam se zhoršilo. Nevím co mám dělat. Prosím poraďte - můj mail: soskra@seznam.cz PS.: všechny možný metody zábavy jsem už vyzkoušela (kromě 2. společníka) a na nic nereaguje.

Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 09.07.2015, 15:13:41 xxx.xxx.127.251

jak se zhoršilo? Nemuže na končetiny nebo že běhá stále častěji?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.