kam vložit inzerát

dobrý den chtěl bych se zeptat kam dáváte inzeráty svých papoušků
neregistrovaný rADEK neregistrovaný
no přece do inzerce
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Souhlasím.Do inzerce.A´t už tady nebo na faunu, exotu nebo něco jiného.sem tam ho dám i do časopisů papoušci a nová exota..
Luke112 Luke112 822 příspěvků
Těch možností, kam podat přes internet inzerát je více.Samozřejmě můžete využít zdejší inzerci, ale podle mého není tak obsáhlá a navštěvovaná jako inzerce na iFauně. Další možnosti skýtá server BAZOS, MAXIBAZAR, AVÍZO,PAPOUSCI.COM a Nová Exota.cz. Podáním na inter. inzerci NovéExoty vám inzerát automaticky vyjde v i nejbližším vydání tištěné formy. Samozřejmě můžete ještě vyplnit kupony do tištěné Fauny, čas.Papoušci a jiných.Jistě existuji i jiné, mi neznámé inzerce, berte to jako neúplný výčet vašich možností inzerovat.
cone cone 1412 příspěvků
www.exota.cz
www.novaexota.cz - jak zde bylo zmíněno inzerát je automaticky vkládán i do časopisu.

www.ifauna.cz je možno zasílat inzeráty isms zprávou do časopisu
www.chovzvirat.com
www.papousci.com
www.exot.prodejce.cz/inzerce/
www.bazos.cz
www.maxibazar.cz
www.agapornis.ic.cz
www.zvirata.bazac.cz
www.a-inzerce.cz
www.zvirata.euinzerce.cz
www.zvirata.i-bazar.cz
www.inzerce.zacatek.cz
www.inzerce.planetazvirat.cz
www.zvirata.hyperinzerce.cz
www.kupnet.cz
www.pet-net.cz
www.online-bazar.cz

Prosím příště používejte trochu mozek a taky různé vyhledavače. divil by jste se co vše lze na internetu najít.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Proč musíte poradit a hned nato dotyčného setřít? Cone
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Pane Šiška. Vy sám jste mi na burze sdělil, jak vás unavují neustále se opakující témata. Mě osobně vadí, když se lidé raději na něco zeptají místo toho, aby se sami snažili. Je velice jednoduché položit dotaz, ale vyhledat si něco sám je už těžší.

Téma se zněním kam dáváte inzeráty svých papoušků? Stačí udělat dvě věci. Otevřít si nějaký vyhledavač a do něj zadat klíčové slovo inzerce, nebo inzerce zvířat a nebo inzerce ptactva. Není to jednoduší než založit příspěvek? Nebo pletivo to jde taky lehce najít ve vyhledavači a spoustu dalších užitečných věcí. Nechci aby si lidé na toto zvykali a s každou banalitou zakládali nové témata. Příště by mohl někdo zadat kde koupit papouška. Odpověď by zněla na burze, v inzerci, nebo v obchodě. Je nutné zakládat takové témata?

Toto je můj názor, klidně si napište co si o tom vy myslíte, ale já už na to nebudu reagovat. Napsal jsem svůj názor a svůj mi bohužel nevnutíte.

Vyhledání všech odkazu mi trvalo 2 minuty a to i s prohlédnutím. Rozhodně jednoduší než zakládat nové téma.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Budu muset slovičkařit, ať to vyjde tak jak má a pochopí to každý.Otázka zněla"kam dáváte" a nikoli "kam lze všechno podat inzerát". To je pro mě rozdíl. Dotaz byl směřován do oblasti, se kterou máte osobní zkušenost. Vyjmenovaní všech možných serverů bylo efektivní pouze na oko, vždyť nekteré inzerce téměř nikdo nenavštěvuje, co si myslíte o inzerci, kde přibude jeden inzerát za tři dny? Takže jste odpověděl jen pro odpověď a vadí mi, že jste už poněkolikáté ironicky do tázajícího rýpnul. Odpovídám přece abych poradil, ne abych zesměšníl, a nebo nereaguji vůbec.To je funkce systému DOTAZ-ODPOVĚĎ
neregistrovaný CONE neregistrovaný
Ahoj, chtěl bych sem přispět dřív, než se tu rozpoutá zase nějaká hádka. Ondro, možná má Cone pravdu... tazatel chtěl asi vědět kam přímo vy dáváte inzeráty, protože jak si psal, ve vyhledávači stačí napsat inzerce zvířat a vypadnou ti spousty výsledků. Těžko se v nich pak rychle orientovat, takže dotaz je docela na místě. Takže zkusím přeformulovat otázku... na jaké servery dáváte vy osobně inzeráty se zvířaty? (věřím že na ten náš :-))) )
raven_kix raven_kix autor webu 148 příspěvků
Pane Šiška a vy jste si snad nerýpnul například do přispěvovatele na fauně, že uvedl cenu alexandru velkých ve zverimexech? Dle mého to bylo taky rýpnutí.
Já jen nechci, aby se zde oběvovali témata kde KOUPIT PIŠKOTY, KDE KOUPIT MRKEV a podobně.

Co si myslím o inzertních serverech, kde se v rubrice ptactva objeví nový inzerát 1x za 3 dny. Myslím si o nich jen to dobré. Tyto servery navštěvují lidé, kteří nejsou v chovatelském světě zaběhnutí a neznají ty hlavní ptačí servery. Narazí na inzerát, kde se nabízí nějaký druh ptáka a myslím, že se ozvou. Nedělal jsem statistiky, ale tyto servery co jsem vyjmenoval jsem už vícekrát použil a vždy když mě někdo telefonicky oslovil, tak jsem se ptal kde si můj inzerát přečetli. Asi se budete divit, ale většina z telefonujících neuvedla hlavní ptačí servery jako ifauna, exota, novaexota, chovzvirat, ale uvedli servery jako je hyperinzerce, bazos, a-inzerce a podobně.

Luboši: Ale já to taky tak pochopil já dávám inzeráty na všechny zmíněné servery a pak je postupně promazávám, až když jsou ptáci prodaní, tak nevím o co tady jde.
Přiznám se, že na tyto dva jediné jsem inzeráty nepodával, protože v té době jsem o nich nevěděl.
www.pet-net.cz
www.online-bazar.cz

A dle mého ta moje poznámka, aby někdo používal nejdříve mozek byla podle mě na místě.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Pane Hála, to na iFauně nebylo rýpnutí, jen jsem měl pocit že někdo chce zdůvodnit svoji astronomickou cenu za papouška.
Já spíše v inzerci hledám než nabízím / ikdyž čas od času také nabízím /, tak proto používám často používané a navštěvované servry. Proto jsem je také doporučil.
Já tím co dělám žiju, vy osobně také, tak ten přístup je jiný a proto můžete poradit. Vesměs se ptá vždy ten, kdo neví a proto funguje diskuse v tolika tématech. Už to, že se zeptám na to co nevím, signalizuje používání mozku, v opačném případě by se problém hodil za hlavu a předstíralo by se že není.
cone cone 1412 příspěvků

Dobrý den, ještě bych doporučil inzerci http://zvirata.inzon.cz a http://www.top-bazar.cz/zvirata/

neregistrovaný Jupík neregistrovaný

diky za spoustu nametu na inzerovani, nektere jsou vazne super.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 13 (celkem 13)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »