Aktuálně: 5 564 inzerátů168 381 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Kastrace - dotazník

J.M. (neregistrovaný) 10.02.2016, 20:57:57 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Aneta z 10.02.2016, 19:59:19

Vážená slečno (paní) Aneto,

nemám žádné zvíře, které by bylo možné kastrovat. Proto ani Váš dotazník vyplňovat nebudu.

Přesto Vám sdělím svůj názor: kočky i feny v domácím držení by měly být všechny kastrovány, protože když nejsou kastrované, dochází k jejich zabřeznutí většinou živelně, neplánovaně,  bez vědomí jejich majitelů. Majitelé pak nevědí, jak se nechtěných koťat a štěňat mají zbavit. (Samozřejmě, že podnikatelé v odborném odchovu koček a psů si svá zvířata kastrovat nebudou nechávat.) Kastrace psů a koček je také jednou z důležitých výdělečných činností veterinárních doktorů.

Alena (neregistrovaný) 13.02.2016, 09:13:53 xxx.xxx.255.106

Dobry den,

doporucuji Vam se podivat na video,ktere je take na you tube od Dr. Becker

Tru about spaying and Neutering (nazor od veterinarky z U.S.A) s kterou absolutne souhlasim i ja jen v aglictine.Vyplnila jsem Vas dotaznik,ale meho nemeckeho ovcaka z pracovni linie, kteremu je ted 9 mesicu kastrovat nikdy nebudu pokud jsem zodpovedny majitel ci majitelka neni duvod.Nikdy jsem nemela problemy s mym prvnim NO.

Milena (neregistrovaný) 29.02.2016, 01:00:33 xxx.xxx.64.30

Zcela objektivně-kastrace je odstranění  zdravého orgánu -tedy porušení zákona na ochranu zvířat a z lékařské definice zmrzačení. O kastraci štěňat to platí v mnohem širším měřítku vzhledem k nedokončenému fyzickému a psychickému vývoji. V současném době hledám právníka, který by se ujal konkretního případu našeho štěněte u nové majitelky.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.