Jaké krmivo dáváte svým hafanům?

Koupil jsem si psa z útulku a chtěl bych mu dopřát to nejlepší, zažil si už své s předchozím majitelem bohužel, a já se rozhodl že udělám maximum proto, aby byl ok po všech stránkách. Nerad bych mu kupoval něco nekvalitního tak budu rád když poradíte s čím máte zkušenosti a tak

neregistrovaný Adam neregistrovaný

Taky máme pejska z utulku.Krmíme osmahnutým masem(nasekaným) a do masa zamícháme psí kapsičku(kvůli vitamínům atd.)Když jsme dali konzervu,zvracel a granule taky nechce(ani se nedivím,kdo ví, co v tom je.)Takže koupíme nějaké maso(v řeznictví mají levnější maso které se nedá prodat,není mu nic,jen  přišlo v protrženém obalu atd.)Toto maso osmahnu na vodě na pánvičce a dám do misky,zamíchám kapsičku,nechám proležet a dám.V příloze foto pejska:

• Obrázek
Naty1 Naty1 234 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Adam z 23.06.2016, 18:35:29

uf já teda kdybych měla ještě pro psa kupovat maso tak se nedoplatím asi :)  Já beru pro hafana normálně  krmivo pro psy (faraonpetfood konkrétně) a myslím si že by teda pes ani nic jinýho kromě granulí a krmiva pro psy jíst neměl, přecijen má jiné zažívání atd... ale to je každého věc :) 

neregistrovaný Romana neregistrovaný

V jednom řeznictví je kilo stehýnek za 35Kč.

Je to každého názor ale granule jsou(VĚTŠINOU PODLE ZNAČKY):šrot,obilí,sušená náhražka masa(pokud vůbec),rozsekané nepoužítelné části dobytka a něco co to ovoní.

ALE JE TO KAŽDÉHO NÁZOR,ALE FILÍPKOVI NEJVÍC CHUTNÁ OSMAHNUTÉ MASO S TOU KAPSIČKOU(MINI KONZERVA)

:)

Však ano, je to každýho věco já to beru :)  Ale to co beru já, má vysoký podíl masa to krmivo :)   

Hlavně že pejskovi chutná :)

Souhlasím, hlavně že pejskovi šmakuje a baští :-)   Romano ale chtěla sem se zeptat jak dlouho trvá dodání z faraonpetfood?? Dívala jsem se na stránky a mají celkem nízký ceny tak bych to koupila než odjedeme na dovolenou mamce, bude nám hlídat psa tak at nemusí lítat pro krmivo do zverimexu

neregistrovaný Radečkka neregistrovaný

Kupuji si velké balení na delší dobu tak nechci podávat mylné informace ale vím že doprava je rychlá, jinak teda je možný i osobní odběr

Děkuji za rady a tipy, nakonec jsem objednal z faraonpetfood. Zaujal mě poměr masa v některých granulích a také cena:)

neregistrovaný Adam neregistrovaný

Děkuji, objednala jsem a už stihly i dorazit domů. Zkoušela sem to dát psovi a chutná tak je to fajne :)

neregistrovaný Radečkka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 27.06.2016, 21:35:03

Myslíte, že má smysl kupovat drazší granulky jako je Taste of The Wild Pacific Stream Puppy? Na https://www.covybrat.cz/nejlepsi-granule-psy/ píší, že jsou velmi malá, to může pejskovi nějak ublížit? Nebo malé granulky nechtějí chroupat?

neregistrovaný Dáda neregistrovaný

Zdravím, reaguji na téma čím krmím, dlouho jsem řešila tuto otázku, protože má fenka je alergická na obilniny a hledala jsem co pro ni je nejlepší.

Na několik doporučení od známých jsem vyzkoušela DOXNEO

http://www.doxneo.cz/cz/

Používám to teprve chvíli, ale už teď vím, že se budu těchto granulí držet, už teď vidím znatelné zlepšení srsti a vymyzeli všechny alergické reakce. 

petrisek petrisek 1 příspěvků

My odebíráme tyto granule pro hafika http://www.faraonpetfood.cz/faraon-high-premium-profi-performance-granule-45-kg-x11

neregistrovaný Hana neregistrovaný

Kdy vám choděj granule Faraon od objednání? a objednáváte si konkrétně tydlety?

neregistrovaný Kačka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Adam z 23.06.2016, 18:35:29

My pejskovi kupejeme granule OPTIMAnova. Moc mu chutnají a mají opravdu kvalitní složení, které je podrobě rozepsané na stránkách. Granule objednáváme z juko-krmiva.cz  Mají různé příchutě a každý produkt obsahuje pouze jeden zdroj bílkovin, což usnadněje pejskovi trávení.

neregistrovaný Terez neregistrovaný

Objednávám jedině Faraon, je to kvalitní značka a za skvělou cenu

neregistrovaný Falta neregistrovaný

Jaký granule mě doporučíte od Faraonu pro psa s vyšší aktivitou?

neregistrovaný Alena neregistrovaný

Objednávám granule OPTIMAnova a už bych neměnila, zvířectvu u nás moc chutnaj

neregistrovaný Jolana neregistrovaný

Dobrý den, granule OPTIMAnova jsou k dispozici i ve zverimexech?

neregistrovaný Lenka neregistrovaný

Tak s tím vám asi neporadím, jelikož já to fakt jenom objednávám z www.juko-krmiva.cz

neregistrovaný Jolana neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 48)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »