Jaké krmivo dáváte svým hafanům?

Odpověď na příspěvek uživatele Adéla z 13.11.2018, 21:03:05

my Brit kupujeme hlavně díky jeho kvalitě a taky kvůli psovi, je totiž strašně vybíravej

Nikola84 Nikola84 6 příspěvků

našemu psovi chutnají ty lososové a taky ty kuřecí, k těmto se má pes nejvíc

Nikola84 Nikola84 6 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Kristýna Smrková z 25.09.2018, 09:22:19

Dobrý den. Každy zodpovědný člověk by se měl zamyslet, když si chce pořídit pejska, čím ho chce krmit a kolik je ochoten za krmivo dat. Když vidím lidi jak kupuji v hypermarketu jakoby krmiva za par stovek, tak bych brecela i za ty pejsky. Přečtete si tento článek a asi vás i svými závěry překvapí    https://www.aaagranule.cz/clanky-2/kdo-setri--ma-za-tri--opravdu--aneb-trochu-matematiky/  Takže já preferuji kvalitu s odpovídajícím obsahem masa. Osvědčené značky Orijen, Carnilove, Acana a Essential Foods. 

neregistrovaný Eliskajano neregistrovaný

Zdravím a co říkáte na tyto konzervy https://pethome.cz/cs/psi/23359-brit-dog-konz-mono-protein-rabbit-400g-8595602525409.html mě přijdou fakt dobré, 100% čistého proteinu. Náš pes má tochu problém se zažíváním, tak mu střídám tyto konzervy a granule.

neregistrovaný misule neregistrovaný

Můj pes má citlivé zažívání a tyto konzervy jsem vyzkoušela díky  vysokému obsahu masa a sedí mu. Nechtěl mi jen tak něco pozřít a tyto konzervičky mu chutnají.

neregistrovaný Zdena neregistrovaný

Dobrý den, my to máme tak, že kompletní krmivo, čili jak granule, tak konzervy bereme od Brit. Díky tomu jsme pak schopni napárovat krmivo tak, aby pes dostal vše, co potřebuje. Jinak my je objedáváme na netu - https://www.uzviratek.cz/hledej.phtml?search=brit

neregistrovaný Jiřka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Adam z 23.06.2016, 18:35:29

Ahoj, nejlepší granule jsou údajně Orijen, Acana, N&D, Taste of Wild, Platinum.. teď si vybrat :D zkrátka je ale důležitý, aby měly vysoký procento čerstvého masa a žadné obiloviny atd. Já teď zkusila ty Platinum https://www.reedog.cz/granule-pro-psy/ a teda hrozně chutnají, jsou takový měkčí a hodně voní, což teda nevím, jestli není nějak uměle navoněný.. každopádně díky tomu si myslim, že hlavně chutnají :D no a složení je fakt super, tak uvidíme :)

neregistrovaný Galla neregistrovaný

Jaké by jste mi doporučili kvalitní granule pro dospělého psa, je docela aktivní, chceme přejít ze štěněcích.

neregistrovaný Petra neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 41 - 48 (celkem 48)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »