Aktuálně: 5 091 inzerátů172 505 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Korela nejí :(

Dana (neregistrovaný) 09.07.2016, 10:06:39 xxx.xxx.126.50

Dobrý den, před 3mi dny jsem si koupila ve zverimexu korelu, už ais starší, řekly mi že ji jsou 3 měsíce ,ale ma tmavě šedý zobáček, takže kdo ví.. Donesla jsem ji domu, dala ji do připravene klece má vodu, jidlo všecko piškotek, salat i jabličko a ničeho se za ty 3 dny nedotkla..mam strach, že začne papat, vim ,že je ve stresu, ale děsí mě to , jen sedí a kouka, pořád na ni mluvim a přivírá oči už je klidnější ,ale hrozně se boji ruky ,zkusila jsem ji krmit i přes klec ale nevezme si nic. Nevíte co mam dělat? nebo jen počkat až začně sama jist? je to asi jen tim stresem ,že je v novém prostředí ..

Obrázek
Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 09.07.2016, 13:25:48 xxx.xxx.46.72

K papouškovi v této době nechoďte,pozorujte papouška z dálky a klidným klasem na něj šeptejte,už jsou to tři dny ,papoušek dlouho bez potravy nepřežije- zajděte do zverimexu kde jste papouška koupila a tam se zeptejte čím přesně korelku krmili,toto krmivo kupte a podávejte,když jsem si papouška pořídila já,taky se mi to stalo,uvařte vejce natvrdo,rozkrojte,nechte vychladnout,dejte do klece,papoušek vejci neodolá,dejte mu tam půlku vejce ale smí sníst jen trochu,nechte jí to tak a jak si trošku dá tak jí to(když nebude jíst)vemte ať si dá i zrní(to čím ji krmili ve zv.),můj papousšk po vejci začne zobat zrní.

přeji hodně štěstí :)

Dana (neregistrovaný) 09.07.2016, 19:47:36 xxx.xxx.126.50
Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 09.07.2016, 13:25:48

Moc vám děkuji za radu, dneska konečně papal salát sice mu všechno spadlo z pusinky ale jedl i piškotky a už se pustil i do zrni hend jak jsme dopsala tuhle otázku tady :) prdelka jsem rada, jen na něj potichu mluvim jmeném ale ruyk se boji hodne i kdžy jdu vyměnit vodu a tak ,snad si časme zvykne ,a děkuju moc :-)

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 09.07.2016, 23:40:51 xxx.xxx.46.72

Po třech dnech a ještě ze zverimexu je jasné že se bát ruky bude déle,minimálně měsíc jí na to dejte:)

a je dobře že už papká

Přeji hodně štěstí v ochočování :-)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.