Aktuálně: 5 072 inzerátů173 342 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

kakariki

stepka
stepka (9 příspěvků) 10.07.2016, 12:03:37 xxx.xxx.211.11

ahoj chci se pochlubit a zároveň získat radu. Máme první mladé a chtěla bych je začít dokrmovat. Kdy je nejlepší je začít a čím. Spíš jesli mám směs koupit nebo zda si muhu doma nějakou zeleninovou či ovocnou směs udělat. Kroužkouvat budu za týden, to jsem se dočetla že je lepší na týdnu. Ale s dokmováním si nevím rady. U andul jsem to měla jiné, rodiče se nestarali a strejda byl veterinář tak mi směs vozil. Jenže teď bydlime každý jinde a nechci udělat nejakou chybu. Děkuji všem za názory 😄

Anonymní (neregistrovaný) 11.07.2016, 15:28:46 xxx.xxx.40.76

Osobně bych nedokrmoval a nechal to na rodičích samotných, pokud ale na tom trváte, tak je vhodné začít 20.den. Tehdy je odeberete od rodičů a začnete umělě dokrmovat. Rozhodně se vyplatí koupit si sleciální krmivo, než se doma pracně patlat s různými ingrediencemi a stejně nedodáte z domácích zásob vše potřebné. Kupované krmivo je ve formě sypkého prášku a pouze se smísí s vodou v poměru uvedeném na obalu. Doporučuji značku NutriBird.

Anonymní (neregistrovaný) 16.07.2016, 14:55:35 xxx.xxx.211.11
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 11.07.2016, 15:28:46

Děkuji,  zavaši radu... když bych t nechala na rodičích jaká je možnost že si je naučím na ruku a budou krotcí? Rodiče nejsou ochočeni akže bych aspon mladé si naučila. Děkuji moc

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.