Aktuálně: 5 038 inzerátů173 155 diskuzních příspěvků17 736 uživatelů

andulka a otřes mozku

starostlivá (neregistrovaný) 09.08.2016, 20:02:02 xxx.xxx.40.22

Zrovna teď jsem měla puštěnou andulku a naprala mi to přímo do okna. Byla to hrozná rána a sleduji že má na hlavě rudé skvrny. Někdy pomalu pokyvuje hlavičkou sem tam, ale jinak létá normálně. Nechápu to nikdy před tím do okna nenabourala a to už jí máme nějakou chvíli. Tak teď nevím jestli se mám sebrat a donést jí k veterináři nebo počkat do zítra.

Obrázek
J.M. (neregistrovaný) 09.08.2016, 20:32:42 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele starostlivá z 09.08.2016, 20:02:02

Úraz je úraz, a ani veterinář s tím nic nenadělá. Domnívám se, že hlavně by teď andulka neměla létat, a neměla by se vůbec pohybovat, a to nejméně týden. Aby se nepohybovala, tak asi musí být zavřená v malém vypolštářovaném a ZATEMNĚNÉM PROSTORU. Veterinář by andulce mohl udělat roentgenový snímek hlavičky, zda nemá prasklou lebku a podat jí zklidňující lék, aby pospávala. Ale trochu nažrat se a hlavně NAPÍT se každý den andulka musí.

No, a až se uzdraví, tak do okna snad přilepte siluety dravých ptáků, nebo před okno dejte pružnou síť, která by případný náraz andulky příště ztlumila. Víc poradit neumím. Ať se andulka uzdraví !


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.