Kočičí krmivo

Ahoj lidi, chci si koupit kočku a sháním se po zkušenostech s krmivem. S jakým máte zkušenost které brát a které nebrat? Děkuji

neregistrovaný Bára neregistrovaný

... teda my kočku doma nemáme. Ale vím, že pro kočky lidé kupují konzervy s masem králičím a kuřecím. Také kupují pro kočky konzervy určené pro psy, a v těch konzervách je také kuřecí maso nebo hovězí maso.

O tom, že kočky přenášejí na člověka nebezpečnou a nevyléčitelnou nemoc "toxoplasmózu", o tom víte ?

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

J.M.:  Vy nejste zrovna zatáncem koček že? :D    Bára: Jakou kočku si chcete kupovat? Já teda kočku doma mám obyčejnou domácí. Ujala sem se jí když se kamarádčina kočka okotila a nebylo kotátka komu udat, tak jsem si vzala alespoň jedno :)  V každém případě je určitě dobrý kupovat krmivo pro koťata pokud si nebudete brát dospělou kočku. Já té svojí beru krmivo Faraon a stím jsem spokojená. Jinak sem tam přihodím i nějaký to maso nebo rybí konzervu.

neregistrovaný Staňka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Staňka z 21.08.2016, 20:51:48

  1. Ano, nejsem zastáncem držení kočky v bytě. Důvodem jsou osobní zkušenosti s kočkami v bytě, a zejména riziko přenosu pro člověka nevyléčitelné nemoci toxoplazmózy z kočky na člověka.
  2. Nesouhlasím ani s tzv. "zachraňováním toulavých psů a koček" za každou cenu (některými tzv. "ochránci zvířat") při současné jejich ignoranci k bídě některých lidí. Domnívám se totiž, že dostatečně státem nebo soukromníky financovaných a sponzorovaných ˇ Útulků pro lidi v nouzi " existuje v současnosti nepoměrně méně, než je útulků pro psy a kočky; a to není správné. Proč by např. měl mít někdo bohatý právo vyhodit kočku nebo psa na ulici (do lesa) a jiný, mnohem chudší člověk, by měl mít povinnost to "vyhozené zvíře" zachraňovat ? Za opuštění zvířete jeho majitelem a  zanechání zvířete bez chovatelské péče někde na ulici nebo v lese by měl být takový majitel ze zákona potrestán pokutou.

 

 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

jednoduše řečeno:Zvíře které nemá PP je odpad a není proč jej zachraňovatsadnoangrycrying

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

kdo se tu ptal na kočičí nemoci?

já četla o krmivu...

neregistrovaný kočka neregistrovaný

No já se dívám... že jsem svojí otázkou způsobila takové dohady. Staňko na to krmivo se podívám,díky.Jinak maso dáváš normálně syrový nebo vařený? J.M. to bych nemohla mít doma žádné zvíře.Nemoci přenáší i morčata, králíci,křečci... jak je to u psa nevím. Ale moje babička měla celej život kočku a nikdy nikdo nemocný nebyl

neregistrovaný Bára neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Bára z 23.08.2016, 15:06:30

Pro Báru:

... Vaše babička měla buď štěstí, nebo o své nemoci nevěděla. Jsou i přípany, že někdo nemá celý život kočku, a přesto onemocní. Tím spíše onemocní s kočkou.

Doporučuji Vám, abyste si něco o toxoplazmóze přečetla, a to zejména pokud jste mladá, a chcete mít ještě děti. Ta nemoc je totiž pak NA CELÝ ŽIVOT, a možná i na další generaci !!! Takže chovat kočku doma za to opravdu nestojí.

Psi mají např. tasemnice, které mohou napadnout člověka; ale i jiné parazity. Z  infekčních nemocí jmenuji např. nebezpečnou vzteklinu.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Dobrý den kde kupujete to krmivo Faraon??

neregistrovaný Káťa neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Káťa z 26.08.2016, 04:13:06

Odkazy na krmivo Faraon:

http://www.faraonpetfood.cz/kontakty-x31006

http://www.faraonpetfood.cz/faraon-prodej-x31063

http://www.faraonpetfood.cz/nabidka-produktu-x31036

 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Bára z 18.08.2016, 17:07:37

Určitě bych nedávala kočce barevné granule typu Whiskas, atd. Já používám Optimanovu a jsem s ní spokojená :) kupuju je na juko-krmiva.cz

neregistrovaný Mirka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Bára z 18.08.2016, 17:07:37

Dobre a kvalitní granule jsou granule OPTIMAnova. Jsou to monoproteinové granule, které usnadňují zvířátkům trávení. Mají spoustu příchutí, které je možné střídat. Na internetu u každých granulí najdeš i jejich složení. :)

Gabcak Gabcak 12 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Bára z 18.08.2016, 17:07:37

Zkuste se podívat na www.juko-krmiva.cz, nabízejí více značek granulí a na stránce se dočtete i složení. Já mohu doporučit granule OPTIMAnova Cat, které jsou složením výborné, ale také o něco dražší. Ale když srovnám kvalitu a cenu, tak cena granulí odpovídá. Na trhu jsou i dražší granule s horším složením. 

Alena7 Alena7 12 příspěvků

Určitě jdi do kvalitní optimanovy, která má vysoký obsah masa

neregistrovaný Martina neregistrovaný

můžu doporučit příchuť kuřecí, ta chutná našim půsm extrémně

neregistrovaný Martina neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 22.08.2016, 07:18:16

prosím vás,

i když dotaz zněl uplně jinak, nemůžu nereagovat na váš příspěvek. Věděl/a jste, že toxoplasmózou se mnohem pravděpodobněji nakazíte špatně omytou zeleninou? Abyste dostal/a toxoplasmózu od kočky, co chováte doma, musel/a byste jíst 24hodin stará kočičí hovna a to ještě je otázka, jestli to k vám vubec dojde. Při správné hygieně jste absolutně v bezpečí.

neregistrovaný dzul neregistrovaný

Poradíte mi prosím, co kupovat pro kočku? jaké žrádlo? máme nové kotě a moc nevíte co koupit....

neregistrovaný Mlato neregistrovaný

Já kupuji kvalitní konzervy Brit pro naši kočku, je velice spokojená, vždy když ji jen rozdělávám.

neregistrovaný Jirko neregistrovaný
Ahoj, taky mám malého Mourka a jsem spokojen s granulemi, které nabízejí na stránkách firmy krmimkvalitne.cz . Možná se někomu zdá cena přemrštěná jako mne. Ale asi si raději připlatim, nez abych pak řešil pozdeji, že mourek má nějaké zažívací problémy z levných granulí, jako se to stalo sousedově kočce ;) Ale to už je pak na zvážení každého z nás https://www.krmimkvalitne.cz/krmivo-a-vitaminy-pro-kocky/
neregistrovaný Kristian neregistrovaný

Koupit Fake a Real Passport, Visa, Licence, ID CARDS, manželství certifikát vyrábíme nejkvalitnější kvalitní fake a reálné ID a pasy, manželství certifikáty a licence řidičů atd. koupit nyní vysokou kvalitu - máme to nejlepší HOLOGRAMY A DUPLIKAČNÍ STROJE S více než 13 miliony dokumentů pohybující se po celém světě. -IDy Scan-yes ... -HOLOGRAMY: IDENTICKÉ KÓDY BARU: IDS SCAN -UV: ANO FAKE a Real IDS WITH FAST SHIPPING - EMAIL PODPORA -marijuana licence

Kontaktní ----------------

Treasuremann1990@gmail.com Kontaktní ---------------- <Kontakt ---------------------------------- Treasuremann1990@gmail.com Koupit kvalitní skutečné a falešné pasy, licenční ovladače, průkazy totožnosti, Fake ID pro přes

Je k dispozici 50 státních licencí a státních průkazů. zahrnuje státních řidičů

licenční hologram a magnetický proužek nebo čárový kód na zadní straně. 2 pracovní dny % * $ #......

  • Obrázek
neregistrovaný Koupit Fake a Real P neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 23)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »