Rozdíl mezi granulemi

Ahoj, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi granulemi pro dospělýho psa a granulemi pro štěně? Je to vůbec nutný dávat štěnisku štěněcí granule? Nemůže mít normální?

neregistrovaný Lukáš neregistrovaný

mají lépe stravitené ingredience a jsou zdravější,není to výmysl obchodníků,mělo by se to dodržovat,mohl byste štěněti ublížit!

radší do štěněte dejte více peněz než potom(nebo hned) platit za veterinu která je pár krát dražší než samotné štěněcí granule

navíc nevím jak by štěně spolykalo velké granule, mohlo by se udusit!!!

Naty1 Naty1 232 příspěvků

Úplně souhlasím, neriskovala bych to s granulema pro dospělého psa :/  Jestli chcete něco za rozumnou cenu tak zkuste třeba faraon ale rozhodně štěněti dávat granule pro štěně!!!

neregistrovaný Nikča neregistrovaný

Granule jsou podle věku, protože štěně potřebuje jiné vitamíny a podíly složek než dospělý pes. Rozhodně bych malému štěněti nedávala granule určené pro dospělého psa.. 

neregistrovaný Janča neregistrovaný

Je nutné dávat granule podle věku, protože má jiné nutriční hodnoty. Velký výběr má třeba krmivo brit, které kupujeme my. Určitě nejlépe do 1 roka dávat štěněcí. Víz např. tady mají dost výhodná balení, tam kupujeme my - https://www.zooo.cz/granule-pro-psy/?filter_param%5B2%5D%5B353%5D%5Btext-text-0%5D=Brit+Care+

neregistrovaný Tereza neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »