Alexandr Malý ze zverimexu

Ahoj lidi...mám Alexandra maleho že zverimexu...A chtěla bych vyvrátit to ,že papoušek že zverimexu na sebe nenechá vycvičit atd.Karlika mám asi 3 měsíce a byl že zverimexu dost vyděšený ,ale teď mě má moc rád a dokonce mi papá z ruky a brzo půjde určitě i na ruku...jen to je s nimi delší...zvířeti ze zverimexu musíte dát více péče ,ale jednou vás bude mít rak jako Karlík mě a já Karlíka. Přeji hodně štěstí i s Vasim papouškem
neregistrovaný Verča neregistrovaný
Teda ne na sebe nenechá vycvicit ,ale se nenechá vycvičit.....původně jsem tam napsala neco jiného a tamto jsem omylem nesmazala.
Stalo se to někomu taky?
To je on není fešak?
  • Obrázek
Odpověď na příspěvek uživatele Verča z 16.12.2016, 21:22:41

Věruško, díky za zprávu. Ano, Tvůj papoušek Alexander malý "Karlík" je bezpochyby velký fešák. Ale pokus se prosím zdokonalit své fotografické umění a ještě přidat trochu lepší fotečky. To nemyslím ve zlém. Ale na té první fotce spíše vidím "Tmavomodrý svět" sad, než "Karlíka".

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Dobrý den,

nic proti papouškům ze zverimexu nemám, ale některých mi je moc líto. Většinou tam skončí z důvodu toho, že je nikdo nechce. Papošek ručně dokrmený třeba nemá takové trauma z toho, že se na něj dívá spousta tváří, ale ty odchovaný pod rodiči, tak na ně musí být velká trpělivost, většinou se je nepovede zkrotit. Anebo skončí u lidí, který si ho koupí z důvodu, že se jim líbí, protože tam sedí na bidýlku a je krásný, ale kolikrát ani neví co to obnáší a trápí ho v kleci. Momentálně jsme ted našli s přítelem inzerát na Alexandra malého ochočeného, je celý oškubaný a chtějí prodat za 2400 Kč. Nevím sice co se mu stalo, ale koukali jsme na něj jako na chudáka.

Jinak Verčo držím palce a at je u Vás štastný

Lenkok Lenkok 74 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »