Aktuálně: 5 091 inzerátů172 536 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

Koupě psa ze zahraničí

Pomerian (neregistrovaný) 28.12.2016, 12:14:18 xxx.xxx.3.13

Dobry den, ma někdo skusenosti s koupi pejska ze zahraničí a převod od prodejce dekuji za odpoved

Alena (neregistrovaný) 30.12.2016, 22:24:33 xxx.xxx.255.106

Dobry den,

muzete mi napsat z jake zeme chcete pejska zakoupit? Ja sama jsem zakoupila 2 nemecke ovcaky z Ceske Republiky do Canady a neni to slozite,ale zalezi take na chovateli pejsku ci stenat jak se dohodnete.Pokud je to zodpovedny chovatel ci chovatelka sami Vam napisou ruzne moznosti jak si psa zakoupit a dopravit do ceska.

V mem pripade jsem poprve jela do ceska a pani chovatelce jsem dala sek vystaveny bankou,navic byla ochotna stenatko podrzet dele,jelikoz aerolinie maji pozadavek,aby stene bylo nejmene 10 mesicu stari.

Podruhe jina pani chovatelka zadala celou castku ceny poslat elektronicky z Canady do  jeji banky v tomto pripade mi stene bylo poslano letecky v cem byla zahrnuta i doprava.Cena take zahrnovala prepravku,veskera dokumentace pr.europass.Stene jsem si potom osobne bez problemu vyzvedla na letisti. Good luck!

 

Alena (neregistrovaný) 31.12.2016, 16:09:30 xxx.xxx.255.106

Toto je oprava na prvni odpoved kde pisi,ze aerolinie pozaduje,aby stene bylo nejmene 10 tydnu stari NE MESICU omlouvam se.

b.krskova (neregistrovaný) 02.05.2020, 14:00:33 xxx.xxx.96.1

Poradíte někdo jak koupot stěně s Rakouska?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.