Rosela Pestrá. Dá se naučit mluvit ?

Mám samce Rosely pestré, kterého mám už skoro dva roky. Za tu dobu se naučil vyslovovat jenom jeho jméno Alvin. Zkouším ho naučit melodie, ale zatím nic. Prý se dá dokonale naučit melodie tak se uvidí. Chci se zeptat jestli se dá naučit i více mluvit. Nebo jak dlouho by trvalo ho to naučit. Předem děkuji za všechny odpovědi :)

Flubbascze Flubbascze 2 příspěvků

rozely nejsou papousci, ktery nejak hodne mluvi. 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Roselu mám tři roky. Nevím, jestli samičku, či samce. Naučila se svoje jméno : Ferdík, Ferdina, Ferdiš, a nejlepší říká Ferdíčku (tam si velmi dává záležet na "č") také ahój, těpéro a myslím, že brzy vybrousí k dokonalosti i rošťák..

Ale, že je to fešanda :- ))

  • Obrázek
lorda5 lorda5 5 příspěvků

Ano měl jsem taky rroselku penant 12let tento týden mi z nezjištných příčin zemřela :( a vydávala mnoho různých zvuků ale i hodně slovíček romčo piškotek roštaku lumpíček vydávala zvuk pusinky kafíčko jsme z jejího úmrtí špatný byl to velký člen rodiny :( původně jsme si říkali že už žádnýho papouška nechceme ale nakonec jsme sehnali chovatele a mà roselku pestrou už to sice nebude nàš Čakýnek ale aspoň nebude v bytě tak smutno vítá nás při každém příchodu domů dá se tato roselka také naučit mluvit už ted víme že ji dáme jméno po našem Čakýnkovi at je mu klidné ptačí nebe 

neregistrovaný Roman neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 4 (celkem 4)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »