Aktuálně: 5 143 inzerátů172 462 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Rosela Pestrá. Dá se naučit mluvit ?

Flubbascze
Flubbascze (2 příspěvků) 02.01.2017, 11:02:32 xxx.xxx.96.82

Mám samce Rosely pestré, kterého mám už skoro dva roky. Za tu dobu se naučil vyslovovat jenom jeho jméno Alvin. Zkouším ho naučit melodie, ale zatím nic. Prý se dá dokonale naučit melodie tak se uvidí. Chci se zeptat jestli se dá naučit i více mluvit. Nebo jak dlouho by trvalo ho to naučit. Předem děkuji za všechny odpovědi :)

Anonymní (neregistrovaný) 02.01.2017, 20:25:37 xxx.xxx.32.28

rozely nejsou papousci, ktery nejak hodne mluvi. 

lorda5
lorda5 (5 příspěvků) 10.01.2017, 19:12:23 xxx.xxx.48.24

Roselu mám tři roky. Nevím, jestli samičku, či samce. Naučila se svoje jméno : Ferdík, Ferdina, Ferdiš, a nejlepší říká Ferdíčku (tam si velmi dává záležet na "č") také ahój, těpéro a myslím, že brzy vybrousí k dokonalosti i rošťák..

Ale, že je to fešanda :- ))

Obrázek
Roman (neregistrovaný) 21.01.2017, 10:42:55 xxx.xxx.203.146

Ano měl jsem taky rroselku penant 12let tento týden mi z nezjištných příčin zemřela :( a vydávala mnoho různých zvuků ale i hodně slovíček romčo piškotek roštaku lumpíček vydávala zvuk pusinky kafíčko jsme z jejího úmrtí špatný byl to velký člen rodiny :( původně jsme si říkali že už žádnýho papouška nechceme ale nakonec jsme sehnali chovatele a mà roselku pestrou už to sice nebude nàš Čakýnek ale aspoň nebude v bytě tak smutno vítá nás při každém příchodu domů dá se tato roselka také naučit mluvit už ted víme že ji dáme jméno po našem Čakýnkovi at je mu klidné ptačí nebe 

Bajka (neregistrovaný) 29.10.2023, 10:07:07 xxx.xxx.267.42

Dobrý den, zachránili jsme se zverimexu roselu co byla v malé kleci s korelami. Bude se dát ochočit? Není moc plachá jak postupovat? Děkuji


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.