Kavapo a slepicar.cz je tatáž firma pozor !!!

Pro všechny kdo už mají své zkušenosti s kavapem je toto varování! Dvě společnosti ale v rejstříku jedna a tatáž osoba
neregistrovaný Karel neregistrovaný
No tak díky za info. Málem jsem si u slepičáře objednal !!!
neregistrovaný Jura neregistrovaný
Já taky....
neregistrovaný Snek neregistrovaný
Haha. Kavapo kvalitní drůbež?
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobrý den , mohu se zeptat , kde je nejlepší si drůbež objednat ??
neregistrovaný Milan neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Snek z 04.01.2017, 20:20:02

Díky.

1. Děkuji za informaci, málem jsem také naletěl. angry
  2. Přikládám ze světa.

• Obrázek
matejsurovy matejsurovy 1 příspěvků

A kde teda sehnat něco kvalitího?

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Anonymní:

A kde teda sehnat něco kvalitího?

www.kurice.cz

neregistrovaný Lukáš neregistrovaný

Nakupuji u obou ,vše kvalitní a levné.Dík.

neregistrovaný Miky neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Snek z 04.01.2017, 20:20:02

Já si objednala a marně čekám. Nemůžu ani zjistit termín dodání.

neregistrovaný Milunka neregistrovaný

Děkujeme neregistrovanému pisateli, pravděpodobně nějakému prodejci drůbeže, kterému se bohužel příliš nedaří a tak má čas psát do různých diskuzních fór na internetu zavádějící a poškozující informace o našich společnostech. S velkou slávou zjistil, že projekty Kavapo a Slepičář spolu spolupracují, my se tím netajíme, ba naopak na stránkách www.kavapo.cz přímo odkazujeme na naši novou službu www.slepicar.cz. Zákazníci si naši službu závozu drůbeže a krmiv přímo na jejich adresu, aby nemuseli chodit na závozové místo a složitě a nekomfortně přepravovat drůbež k nim domu, chválí a oceňují ji. V průměru máme ze 100 závozů jednu až dvě reklamace, které vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka. 98% je spokojeno a naopak naši službu neustále pro zákazníka zdokonalujeme, aby byla ještě komfortnější. Pracujeme s živou drůbeží 20 let, víme jak s ní zacházet a tyto zkušenosti se snažíme předat i našim zákazníkům. Mrzí nás, že konkurence nebo jeden nespokojený zákazník má potřebu vyvolávat vlákna o našich úspěšných projektech, nebudeme stejní a přejeme mu v jeho podnikání i životě mnoho úspěchů, radostí a pramálo starostí. Hezký den všem Slepičář a Kavapo přeje jen :)

neregistrovaný Slepičář s Kavapem neregistrovaný

Dobrý den, všem. Nedá mi to a taky musím přidat jednu zkušenost se Slepičářem.

Mně je úplně jedno, že je to jedna a tatáž firma a že má stejnýho majitele. Co jsem objednal, přivezli velmi rychle, za dobrý peníz a slepice mi nesou dobře a žádná mi neumřela. Chystám se na další objednávku.

pajerovec pajerovec 1 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Miky z 15.03.2017, 15:33:27

Taky jsem nakoupila už i u Slepičáře a všechno dopadlo dobře. Pán co mi slepice přivezl byl velice ochotný a donesl mi je až do kurníku.

neregistrovaný Jarka neregistrovaný

Zdravím vás všechny, musím se taky podělit se zkušenosti s Kavapem. Slepičáře neznám, nevím jestli je to stejná firma, nějak mě tohle nezajímá. U nás si každý může podnikat jak chce, tak ať to dělá, když to naše zákony umožňují. S Kavapem mám zkušenost dobré, Asi tak před 2 lety přijeli k nám na náves, koupila jsem 10 slepic. Po týdnu, možná ani né nám začaly z ničeho nic kvokat, až to bylo dost nepříjemné, ale všechny nám vyseděly kuřátka. Byli jsme všichni dost překvapený, hlavně vnučky, nikdy se nám to předtím ještě nestalo. S tím Slepičářem zkušenosti nemám, možná vyzkouším na podzim.

neregistrovaný Ivuše neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 14 (celkem 14)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »