Aktuálně: 5 038 inzerátů173 696 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

chyba ve výchově, jak to napravit

Lenkok
Lenkok (80 příspěvků) 02.02.2017, 01:23:08 xxx.xxx.216.50

Dobrý den, 

kdysi jsme si koupili Alexandra malého, jmenuje se Kukinka, byla odchovaná pod rodiči a přes to se nám povedlo jí ochočit. Koupili jsme jí na mé žadonění samečka Kubíčka, ochočený a hodně se kamrádil s přítelem a mě si vůbec nevšímal. Kubíček ale zájem o samičku neměl a dokonce jí napadal, Kukinka začala méně jíts a už se snámi tolik nemazlila. Byli jsme furt někdo doma a tak téměř vůbec nechodili do klece. Jednoho dne jsme je zavřít museli, oba jsem šli do práce, Kubíček protestoval a tak přítel vzal utěrku a plašil ho do klece. Po chvíli zvláštní chování, hráli si jako vždy Kubíček s přítelem, ale skoro denně ho štípnul, rozčílený přítel ho vyplašil do kuchyně a nechal ho tam na hambě, vřískání pištění. Kvůli Kukince jsme se rozhodla hledat jí dalšího kamaráda tentokrát to vyšlo, Kukinka se zamilovala do zeleného Pollyho. Polly je jemnější povahy a pořád o ní pečuje, ona je štastná.

V tom okamžiku vznikl zvrat, Kubíček začal více povídat, začal si semnou i hrát, poslouchá mě i na klec, ale přítele stále občas klovne i když si s ním více hraje.Kukinka přestala chotit na prst a občas mě klovne, nechápu její jednání, byla strašně miloučký mazlík. Mám pocit, že jsem je přestala mít pod kontrolou a strašně mě to trápí. A myslíte, že přístup mého přítele je dobrý postup, protože přece jen ho všichni papoušci více poslouchají víc jak mě. Ale furt mám pocit, že to je jen ze strachu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.