papoušek

Zdravím chtěl bych si pořídit nějakého papouška.Já vím že všech tyto kritéria se splnit nedají tak aspoń půlku:)   :aby moc nehlučel, nekousal, nedělal moc velké bobky a aby se hodilk dětem.Je nějaký takový?:)

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

andulka 

Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 06.05.2017, 15:43:22

Ne.

neregistrovaný M.A. neregistrovaný

Žiadny papagáj nesplní tieto podmienky, tak ale asi najviac by sa hodila tá andulka.

Gumový či plyšový, Vám to plní na 100 %.

Jednu nebo víc andulek?

Keď chcete aby rozprávala tak jednu - samčeka, ale najlepšie pre andulku je keď sú dve, aby netrepela samotou.

v sobotu se našla asi Korela,nejsem odborník. Na Uničovsku,pošlete fotku,prosím,pokud se vám stratila.

neregistrovaný stan.proch@seznam.cz neregistrovaný

Doporučuji kakariky. Jsou docela tiší, pěkní, včetně mutací. Jen čtyřikrát do roka přepeřují, ale není to tak, že by byl celý dům od peří. Moc rádi se koupou i v zimě. já je mám asi devět let a co se týče vašich podmínek, myslím, že to bude jedna z variant.

Anonymní:

Doporučuji kakariky. Jsou docela tiší, pěkní, včetně mutací. Jen čtyřikrát do roka přepeřují, ale není to tak, že by byl celý dům od peří. Moc rádi se koupou i v zimě. já je mám asi devět let a co se týče vašich podmínek, myslím, že to bude jedna z variant.

Súhlasím, kakariki je hezký papagáj menšieho vzrastu, tichučký, hravý a velmi zvedavý. Pravda, velmi radi sa kúpi aj cez zimu, cez mráz.  

Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.05.2017, 20:25:06

Ano zapomněl jsem, že jsou strašně moc zvědaví. Ale je tomoc hezké a u ochočených ptáků je to super kam se všude podívají, mě třeba kontrolovali, co krmím atd. Jen se moc nenaučí mluvit, skoro nic. Myslím, že při jejich plusech se toto jako mínus stratí.

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 11 (celkem 11)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »