Elektrické obojky

Čauky všichni,

už se v tom fakt neviznam, jak je to teda s těma elektrickejma obojkama? Je to bezpečný? Může to psovi ublížit? Kolik je v tom vůbec voltů? Nerad bych aby mi s tim pes vlezl do vody a uškvařilo ho to laugh  Jako každopádně ten pes je nezvladatelnej, na vodítku šíleně tahá a když ho pustim, tak mi za dva dny volaj z útulku.... Je tu někdo kdo s tim má fakt zkušenosti???

neregistrovaný Filip neregistrovaný

http://www.ifauna.cz/diskuse/?q=elektro+obojek&search-in=diskuse

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

na iFaunu nepolezu, nestojim o pitomce co si nevidí do pod prsty, nic přitom neví a hází jen reklamy cheeky

neregistrovaný Filip neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Filip z 15.06.2017, 13:35:15

Filipe máme psa ohaře křiženeho s labradorem,jo toho když pustiš bez obojku vrati se tak za dva dny.... =D uličnik... ale sehnali jsme si elektronicky obojek a ted bez problému jo ze začátku ho trošku kopnes a by se naučil na ruzne povely.. ale pak po delši době se naučí a je tam i vystražné znamení...takovy pipak a pak nato sliši a funguje to... =)

Anonymní:
Odpověď na příspěvek uživatele Filip z 15.06.2017, 13:35:15

Filipe máme psa ohaře křiženeho s labradorem,jo toho když pustiš bez obojku vrati se tak za dva dny.... =D uličnik... ale sehnali jsme si elektronicky obojek a ted bez problému jo ze začátku ho trošku kopnes a by se naučil na ruzne povely.. ale pak po delši době se naučí a je tam i vystražné znamení...takovy pipak a pak nato sliši a funguje to... =)

Elektrický obojek není na to, aby psovi ublížil, ale na to, aby ho naučil poslouchat. El výboje mají několik úrovní a psa nemlátí , ale spíše cítí nepříjemný pocit - zkoušel jsem na sobě a to nemám srst ;) . Obojek má funkci zvukovou a el. impulz. Můj má dosah cca 600 m. Každý den (i za deště) chodíme na procházky. Chytne stopu a už valí. Vyběhne zajíc, srnka, velbloud, kapr, ... a naše zlato se žene pryč od páníčka. Dám zvukový signál (obojek píská) a pokud se nezastaví a nevrací, tak do 3 vteřin el. "ránu". Po třetím upozornění elektrikou už stačí vždy pouze zvukový signál a náš poklad se radostně vrací. Uždlouho jsem elektriku nepoužil, ale pouze zvukový signál. S tímto obojkem se nebojím pouštět psa na volno, protože mám nad ním kontrolu.

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »