Pelech, chci jen hezkej pelech

Ahoj všichni,

prosím Vás o pomoc, nevíte kde dělají nebo prodávají fakt pěkný a hlavně velký pelíšky pro psy? Už jsem z toho hotová, na všem jsou pacičky nebo kostičky a nic neni hezký a čistý (idálně i pratelný). Nevíte o někom kdo je třeba šije nebo o nějakém obchodu? 

neregistrovaný Líza neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Líza z 15.06.2017, 13:58:56

... tak si kupte VELKÝ PELECH, a potáhněte si ho látkou, která se Vám bude líbit. Domnívám se, že by měla mít přírodní barvu (hnědou, maskáčovou, listově zelenou, okr aj.) a může být ušitá jako povlak se zipem, který je možné svléci a vyprat. Takže si pak ušijte hned povlaky dva. Možná, že by na to bylo možné použít starou kapnu, kterou byste obarvila na vhodnou barvu. Ale jinak se domnívám, že barva pelechu pro psa není zásadní. Určitě z takového bezvýznamného problémku nemusíte být "hotová" smiley.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

no nejsem úplně zdatná v šití laugh spíš potřebuju jednoduše pratelný pelech, nejlíp aby to šlo svlíknout a hodit do pračky. Třeba aby byl i trochu odolný z nějaký pořádný látky. Sem náročná no laugh

neregistrovaný Líza neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Líza z 19.06.2017, 16:13:10

Příklady odkazů:

http://www.bitiba.cz/shop/doplnky_potreby_pro_psy/pelisky_pro_psy?gclid=CMqh3c-nytQCFUG2GAodC9kAjg

http://www.zoohit.cz/shop/psi/pelisky_kose?gclid=CNal6oKoytQCFc1UGAod9GkIcQ

https://www.google.cz/search?q=prateln%C3%BD+velk%C3%BD+pelech+pro+psa&hl=cs&rlz=1T4GZEV_csCZ393CZ394&tbs=ss:44&tbm=shop&prmd=ivns&ei=_PlHWZiJMaOv6ASvlqS4Bw&start=20&sa=N

Můžete hledat další odkazy, určitě najdete, nejlépe v Praze nebo v Brně.  Pro psy je teď na trhu víc věcí, než pro lidi. A někteří lidé si psů váží víc, než některých lidí. Je také však pravdou, že někteří lidé si v současnosti důvěru nezaslouží. P.S.: Možná, že byste něco vhodného našla i v BAZARU např. pod hesly "válenda", "dětská postýlka", " hluboký kočárek" nebo "koberec".

 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Něco jako tohle? Dělá je česká firma Reedog, viděl sem je na pesfestu. 

  • Obrázek
neregistrovaný lamos867 neregistrovaný

Nám bohatě stačí tenhle pelíšek - https://www.zooo.cz/ovalny-pelech-jimmy-45-x-35-cm-s-tlapkami-P6644/. Je opravdu super a je fajn, že se dá prát.

neregistrovaný Drajina neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Líza z 15.06.2017, 13:58:56

Ahoj, koukni tady https://www.reedog.cz/pelisky-pro-psy/ :))

neregistrovaný Gabriela neregistrovaný

To jsou štráchy, mám od nás z chovatelské prodejny pelíšek pro hovawartku nahoře červený, dole hnědý, stál 499,- Kč, mám ho už dva roky, jednou za čas ho narvu celý do pračky a je pořád stejný. A přes tu červenou mám hozenou deku, kterou měním a peru samozřejmně daleko častěji než pelech. Nikdy jsem neměla problém pelech koupit, všude jich mají hafo.A to jsem z malého města.

neregistrovaný Cilča neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 8 (celkem 8)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »