VŠE O králících

Jak to že když jsme si ze zverimexu přivezli králíka tak proč do 5 dní umřel
neregistrovaný 07 neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele 07 z 09.08.2017, 23:10:25

1. Vtip:   "... to se nikdo nedoví, Ty můj kvítku medový..."  smiley
  2. Teď vážně: Příčinu úhynu králíka může určit a určí pouze veterinář, když mu toho králíka přinesete k posouzení. Za pitvu králíka a určení příčiny úhynu králíka budete muset veterináři zaplatit (možná předem) stanovenou částku Kč.
  3. Na dálku a laicky žádnou diagnózu králíka určit nelze !!! Obdobně, když se cítíte nemocný (nemocná), tak Vám ani žádná Vaše tetička, ani Váš praktický doktor do telefonu neřeknou, co Vám je.
neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 10.08.2017, 13:08:08

Nojo jenže ten králík byl nemocný už z útulku a projevilo se to až po 5 dnech.crying

Odpověď na příspěvek uživatele 07 z 10.08.2017, 13:23:32

PS" A ani veterináři si nevěděli co s tím.

1. ... to je možné, že králík už byl nemocný ve zverimexu nebo v útulku, odkud jste si ho přivezli. Stejně platí moje předchozí odpověď. Za zvíře z "útulku" (pokud vím), nový majitel nic neplatí.
  2. Váš další dotaz je jiný, a týká se zřejmě odpovědnosti prodejce králíka za bezvadný zdravotní stav prodávaného králíka. Prodejce Vám měl buď poskytnout potvrzení o pojištění pro případ úhynu zvířete. Nebo byste naopak Vy měli prodejci podepsat prohlášení, že si králíka berete bez nároku na jeho bezvadný zdravotní  stav, a tedy bez jakýchkoliv finančních nároků na prodejce v případě, že králík uhyne.
  3. Vaše případná finanční škoda za úhyn králíka je minimální v porovnání s velkými škodami, které mnozí podvodníci způsobují svým klientům nebo spolupracovníkům nebo zaměstnancům. Doporučuji Vám "hodit to za hlavu".
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 10.08.2017, 13:46:59

to se pěkně pleteš ono to neni zase tak jednoduchí

J.M.:

1. ... to je možné, že králík už byl nemocný ve zverimexu nebo v útulku, odkud jste si ho přivezli. Stejně platí moje předchozí odpověď. Za zvíře z "útulku" (pokud vím), nový majitel nic neplatí.
  2. Váš další dotaz je jiný, a týká se zřejmě odpovědnosti prodejce králíka za bezvadný zdravotní stav prodávaného králíka. Prodejce Vám měl buď poskytnout potvrzení o pojištění pro případ úhynu zvířete. Nebo byste naopak Vy měli prodejci podepsat prohlášení, že si králíka berete bez nároku na jeho bezvadný zdravotní  stav, a tedy bez jakýchkoliv finančních nároků na prodejce v případě, že králík uhyne.
  3. Vaše případná finanční škoda za úhyn králíka je minimální v porovnání s velkými škodami, které mnozí podvodníci způsobují svým klientům nebo spolupracovníkům nebo zaměstnancům. Doporučuji Vám "hodit to za hlavu".

07 a Snivy TV( z diskuze "Ještěrka Obecná a její život") jsou jedna a ta samá osoba( podle IP adresy) která se eviditelně nudí (asi dítě, podle vyjadřování a pravopisu)= reagovaní je ztráta času a "krmení trolla"smiley

• Obrázek
Naty1 Naty1 217 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 10.08.2017, 17:58:07

Děkuji za upozornění. yes

Tak to není pravda uživatel 07 je můj brácha a dělíme se jen o počítač.

neregistrovaný Snivy TV neregistrovaný
Dobrý večer . Moje devítiměsíční samička zakrslého NHD beránka má v poslední domě měkčí bobky, jsou pořád stejně tvarované. Nechci nic zanedbat. Předem děkuji za odpověď
neregistrovaný 001 neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 10 (celkem 10)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »