Šikana

Dobrý den, v neděli jsme si pořídili dva Agapornis Fischeri. Ten jeden toho druhého neustále kloval do hlavy a ten druhý pištěl bolestí. V pondělí dostal odvahu a postavil se tomu tyranovi, proběhla zobákivá bitka. Včera nám ale ten šikonavaný umřel. Musím ještě říct, že celé ty dva dny pořád jen jedl nebo spal a byl načepířený. No neváhali jsme a pořídili jsme dalšího, protože chceme mít dva. A děje se to samé. Ten starý ho šikanuje a ten nový je načepířený. Je možné, že ten tyran toho prvního utýral? Protože jinak spolu spali i jedli a když umíral, tak furt stál u něj a řval jako když ho na nože berou. Teď spolu sedí na bidýlku a spí, ale ráno zase tyran šikanoval.
  • Obrázek
neregistrovaný Nicki neregistrovaný

Dobrý den,

když jste pořizovali toho druhého, byl ze stejného zverimexu či chovu?

Buď Váš papoušek si přivlastnil klec a bylo by potřeba koupit úplně novou a nebo tu původní přestavět a nebo byli oba papoušci nakažení a Váš papoušek je chtěl vyhostit pryč.

Lenkok Lenkok 72 příspěvků
Ano, oba byli že stejné klece jak ten první tak i ten druhý :) bohužel to bylo spontánní rozhodnutí a koupili jsme si je ve zverimexu. Teď už vím, že jen od chovatele, ale při koupi třetího papouška jsem nechtěla riskovat, že by právě od chovatele si nesedli vůbec, že přeci jen jsou ze stejné klece a znají se... Máme v plánu jít na testy DNA aby jsme věděli co máme za pohlaví :)
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »