Aktuálně: 5 145 inzerátů172 502 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

pamlsek dnešní doby

janafuc
janafuc (1 příspěvků) 03.10.2017, 18:36:30 xxx.xxx.162.235

Dobrý den,

od potencionálního zaměstnavatele jsem dostala v rámci druhého kola výběrového řízení za úkol zpracovat studii týkající se pamlsků pro psy. Konkrétně analýzu trhu.

 

Mohla bych vás poprosit o velmi stručné vyjádření k těmto otázkám? Předem Vám děkuji za ochotu.

a) o které pamlsky máte, jako chovatelé psů, největší zájem? A proč?

b) napadá vás, jak by mohl vypadat pamlsek nové generace? Jaké vlastnosti spojit v jedno, aby byl pro vás ještě zajímavější? Potažmo výjimečnější pro psa?

c)jaký je, dle vás současný trend na trhu s psími dobrotami?

 

Přeji Vám prima den a děkuji!

 

Jana Fuč.

Verča (neregistrovaný) 03.10.2017, 19:32:57 xxx.xxx.222.105
Odpověď na příspěvek uživatele janafuc z 03.10.2017, 18:36:30

No jo ale tyhle otázky jste dostala Vy, ne?

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 03.10.2017, 22:49:29 xxx.xxx.91.8
janafuc:

Dobrý den,

od potencionálního zaměstnavatele jsem dostala v rámci druhého kola výběrového řízení za úkol zpracovat studii týkající se pamlsků pro psy. Konkrétně analýzu trhu.

 

Mohla bych vás poprosit o velmi stručné vyjádření k těmto otázkám? Předem Vám děkuji za ochotu.

a) o které pamlsky máte, jako chovatelé psů, největší zájem? A proč?

b) napadá vás, jak by mohl vypadat pamlsek nové generace? Jaké vlastnosti spojit v jedno, aby byl pro vás ještě zajímavější? Potažmo výjimečnější pro psa?

c)jaký je, dle vás současný trend na trhu s psími dobrotami?

 

Přeji Vám prima den a děkuji!

 

Jana Fuč.


Dobrý den, pokusím se alespoň trochu odpovědět: a) kupuji pouze 100% masové pamlsky sušené mrazem. Proč? protože nechci do svého psa zbytečně cpát chemii... b) za mě co nejjednoduší a nejminimalističtější obsah, jeden druh masa, méně obvyklé druhy masa( zvěřina, králík...), 100% masa bez konzervantů, dochucovadel apod. neobarvené, netvarované do kostiček či podobných nesmyslů, voňavé... c) dle mého se to ještě rozděluje na dva tábory- 1. přemýšlející lidé kteří čtou složení a jde jim o zdraví psa- Raw pamlsky, co nejméně chemie 2. lidé kteří se podívají " to má hezký obal, to je pěkně barevné atd.- barevné kostičky apod., na obalu nejlépe štěňátka modního plemene... Doufám že jsem vám alespoň trochu pomohla, přeji hezký den🙂

Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 04.10.2017, 09:44:14 xxx.xxx.162.235
Odpověď na příspěvek uživatele Verča z 03.10.2017, 19:32:57

Dobrý den,

ano, tyto otázky jsem dostala já. Analýza trhu je i o tom, že se ptám těch, kteří tomu rozumí víc než já. Kdybych na ty otázky odpověděla jen podle sebe, asi by to nebylo úplně objektivní.

Tímto způsobem sbírám jen malinkou část informací, která bude součástí celé analýzy.

Hezký den,

Jana

janafuc (neregistrovaný) 04.10.2017, 09:46:17 xxx.xxx.162.235
Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 03.10.2017, 22:49:29

Jste zlatá, moc Vám děkuji :)

Liberu (neregistrovaný) 31.10.2017, 18:48:04 xxx.xxx.143.203

Zdravím,

a) o čisté maso upravené bez chemikálií případně kosti a jiné části nebo kvalitní granule s vysokým obsahem masa zase bez chemikálií

b) napadá, malé kousky masa upravené bez chemikálií za příznivou cenu :-) teď zrovna pamlskuju přímo granulemi Optimanova a Amanova a nebo si stříhám kousky sušeného masa a ocenila bych to spojit :-)

c) v současnosti na trhu vídám stále více balení střívek nebo uší, jen ta výroba a konzervace někdy pokulhává a pak taky balíčky různých hloupostí pocvhybného původu...

pěkný den a at se daří ;-)

LussyB (neregistrovaný) 31.10.2019, 10:49:36 xxx.xxx.126.100

Hlavně jde o to aby byli kvalitní, bylo tam velké procento masa a psovi chutnali. 

Anonymní (neregistrovaný) 31.10.2019, 23:50:37 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele janafuc z 03.10.2017, 18:36:30

a) O žádný, protože nemám psa.

b) Nenapadá.

c) Nevím. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.