Koupě maltézáčka

Dobrý den, měla bych dotaz. Kupuji si nového pejska - maltézáčka. Bohužel nemám peníze na pejska s PP, a tak kupuji bez. Zasílám fotografii fenečky, kterou mám zamluvenou. Chtěla bych se zeptat, zda se jedná opravdu o čistokrevného maltézáčka a zda jsou normální ty tmavé skvrny pod očima. Četla jsem, že to bílí pejsci mají, ale v jiných inzerátech to štěňátka nemají, tak jestli tyto štěňátka nejsou nějak zanedbaná. Děkuji.

  • Obrázek
neregistrovaný Romana neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Romana z 11.10.2017, 17:04:43

dobrý den, 1. pokud štěně nemá PP, nemůže být čistokrevné, takže si kupujete křížence 2. pokud nemáte peníze na psa s PP, jak zaplatíte náklady na vybavení, krmení, veterináře( kterého koupí bez PP budete nejspíš navštěvovat častěji kvůli vadám) atd.? (pokud už mermocí musíte mít psa, proč neadoptujete štěně z útulku? pomůžete tím a budete mít stejného vořecha jakého si hodláte koupit+ nepodpoříte množení) 3. fleky pod očima můžou být způsobeny nevhodnou stravou která způsobuje alergii a slzení očí, které způsobuje ty fleky, dále může slzení způsobovat zánět či cizí těleso v oku

štěňata na jiných inzerátech fleky nemají protože a) neslzí jim oči, b) majitel byl schopný jim je na focení utřít mimochodem, nestandardní štěně s PP s nějakou drobnou  kosmetickou vadou stojí stejně/někdy i míň než "zaručeně čistokrevný cosi bez PP"( což je typická hláška množitelů, čistorevné bez PP neexistuje)

Naty1 Naty1 232 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 2 (celkem 2)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »