Koupě maltézáčka

Dobrý den, měla bych dotaz. Kupuji si nového pejska - maltézáčka. Bohužel nemám peníze na pejska s PP, a tak kupuji bez. Zasílám fotografii fenečky, kterou mám zamluvenou. Chtěla bych se zeptat, zda se jedná opravdu o čistokrevného maltézáčka a zda jsou normální ty tmavé skvrny pod očima. Četla jsem, že to bílí pejsci mají, ale v jiných inzerátech to štěňátka nemají, tak jestli tyto štěňátka nejsou nějak zanedbaná. Děkuji.

  • Obrázek
neregistrovaný Romana neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Romana z 11.10.2017, 17:04:43

dobrý den, 1. pokud štěně nemá PP, nemůže být čistokrevné, takže si kupujete křížence 2. pokud nemáte peníze na psa s PP, jak zaplatíte náklady na vybavení, krmení, veterináře( kterého koupí bez PP budete nejspíš navštěvovat častěji kvůli vadám) atd.? (pokud už mermocí musíte mít psa, proč neadoptujete štěně z útulku? pomůžete tím a budete mít stejného vořecha jakého si hodláte koupit+ nepodpoříte množení) 3. fleky pod očima můžou být způsobeny nevhodnou stravou která způsobuje alergii a slzení očí, které způsobuje ty fleky, dále může slzení způsobovat zánět či cizí těleso v oku

štěňata na jiných inzerátech fleky nemají protože a) neslzí jim oči, b) majitel byl schopný jim je na focení utřít mimochodem, nestandardní štěně s PP s nějakou drobnou  kosmetickou vadou stojí stejně/někdy i míň než "zaručeně čistokrevný cosi bez PP"( což je typická hláška množitelů, čistorevné bez PP neexistuje)

Naty1 Naty1 235 příspěvků
Tak to je pěkná kravina tedy
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »