myši v chovu

co mam dělat když mam myši ve venkovní volieře jak se toho mam sbavit.
neregistrovaný Patrik Indra neregistrovaný
Jednoduše. Zadělat všechny možné díry. Nic lepšího nelze poradit.
maca1981 maca1981 55 příspěvků
Mylím, že ani zadělání dír nepomůže. Mě se do klece dostali myši přes pletivo ( velikost ok je 12X12 mm). Docela jsem se divil, že se tak malým ovorem dostanou dovnitř!!!
konema konema 33 příspěvků
Mám také docela velké zkušenosti z myšma. Myši jsou potvory, prokoušou i silnější beton, dřevo, plasty prostě všehno co jim příde do cesty. Jediné čeho se bojí nebo spíš jim to nechutná je silikón. Pastičky už ani nemá cenu natahovat, protože se stejně už ani nechytají. Krmení pro papoušky jsem vyřešil na trubky od kanalizace. Trublu zapustíte do země nejlépe tak aby byla daleko od zdí a větví. Na vrchní část musíte vyříznout kolečko které přesně padne do otvoru a to přimontovat dlouhými šrouby. Pak už jen stačí vzít dvě stejně dlouhá prkna která položíte přes a přimontujete ze shora. Dobré je okolo ještě udělat lišty aby papoušci neschazovali misky dolů a myšky mají smůlu. :-)
Stickers Stickers 556 příspěvků
Dnes koukám na kakariky a najednou vidím myš ve voliéře. Podklad mám z betonu a spáry jsou vylité asflatem a přesto se přes asfalt prokousali (byla tam nesjpíš malá dírka a ....). Dal jsem tam chloramin a řádně zadělal. Tak snad už nenajdou jinou cestu ven.
maca1981 maca1981 55 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »