Andulky

Ahoj chtela bych radu... plssss. Mampetra asi dva andulaky maji modre ozobi, ale jiz delsi dobu pozoruji u jednoho z nich jine chovani a dnes jako byby se chtel dostatzeptat na zada toho druheho.prosim odepiste diky.
neregistrovaný P.tor neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele P.tor z 30.01.2018, 17:27:47

Nerozumím, těžko radit. Pokud jsou andulky zdravé, tak snad je všechno v pořádku. A pokud jsou oba samečci, tak jejich pohlaví nezměníte. Pouze byste k nim mohla přikoupit další jednu samičku nebo přikoupit dvě samičky. Ale nové andulky nejdříve dejte zvlášť do jiné klece do "karantény" asi na měsíc a pozorujte, zda nejsou nemocné; nemocné ke svým původním andulákům nepřidávejte a vraťte tam, kde jste je koupila.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Dobrý den máme anduláka, který má nateklou pravou stranu hrudníku a špatně dýchá. jednu dobu dost vydával zvláštní zvuky, ale začala jsem přidávát vodu a proso s jodem a řekla bych, že se zlepšil. Přestal mluvit, žere normálně, nelítá a spává často zavěšený za zobák na straně klece. Může to být štítná žláza? Má už 12 roků. děkuji za odpověď.

neregistrovaný Eva neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Eva z 03.02.2018, 20:02:48

Diagnózu může za úplatu stanovit pouze veterinář, když mu andulku přinesete ukázat. Když se zlepšil, tak to je na dobré cestě. Zaručte mu klid.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 4 (celkem 4)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »