Kvalitní krmivo pro pejsky

Ahoj všem,

chci se zeptat, jaké dáváte vašim pejskům granule? Říkala jsem si, že bych jim ráda začala kupovat něco opravdu kvalitního s dobrým složením. Už jsem koukala na Zoohit, kde teď mají přes Tipli slevu 25 % na krmiva pro psy, a dost mě tam zaujala značka Taste of the WIld.. máte někdo zkušenost? Děkuju

neregistrovaný Žaneta neregistrovaný

Ahojky,

máme doma borderku a krmíme ji od mala granulkama Carnilove. Je to kvalitní holistický krmivo bez obilovin a brambor, můžu jen doporučit. Mají spoustu druhů, od štěněcích až po různé "dospělácké" varianty, tak si člověk může vybrat, co jeho miláčkoj padne na míru. :)

Trendy Trendy 6 příspěvků

Než se rozhodnete jestli budete vašeho pejska krmit granulemi nebo třeba BARFem, měla byste znát výhody a nevýhody různých způsobů krmení psů. Pokud se rozhodnete krmit granulemi, měla byste vědět co kvalitní psí granule mají obsahovat a také jak se při čtení deklarace surovin nenechat výrobci krmiv ošálit. Na stránkách vse-o-krmivech.cz najdete jak informace a rady o správném krmení tak i recenze a hodnocení granulí pro psy, s jejichž pomocí vyberete ty nejlepší granule pro psa v každé životní situaci.

neregistrovaný vse-o-krmivech neregistrovaný

Ahoj, koukni tady na lisovaná krmiva sem tam je psovi koupím a chutnají mu :)

neregistrovaný FrantisekL neregistrovaný

Za sebe můžu doporučit granule Brit Care. Jsou to superpremiovky bez obilovin  :) Zkoušeli jsme různé varianty a všechny chutnaly (nejvíc asi jehněčí s rýží).. krmíme stejnou značkou i kocoura a taky bez problému. 

Lenule Lenule 10 příspěvků

Jak často dáváte psovi konzervy? A které jsou nejlepší. Dávala jsem zatím hlavně granule, ale přijde mně, že už psovi nechutnají.

neregistrovaný Alice neregistrovaný

Já dávám konzervu třeba 2x týdně za odměnu. Dáváme granule Brit, tak kupuju i konzervy od Britu. Přijdou mi nejlepší a psovi nejvíc chutnají.

neregistrovaný Petra neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Žaneta z 02.02.2018, 10:27:53

Taste of the wild používáme již několik let a můžu doporučit!! Chutná psům i kočkám a vždy se na něj těší. Máme bezobilné a s vysokým podílem masa. Kupujeme tady odsud:

https://www.eshop-tlapky.cz/taste-of-the-wild/

Je to charitativní eshop azylu pro zvířata. Sice tam asi teď nenajdete tu slevu, ale třeba až Vám sleva vyprší, můžete koupit od nich namísto velkoobchodníků.. :) 

neregistrovaný Karin neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Petra z 25.11.2018, 19:35:48

Aha... tak to já mu teda taky s těma konzervama přilepším. Ať se má hafan dobře.

neregistrovaný Alice neregistrovaný

Dobrý den. Taste of the wild i Carnilove jsou dobre značky. Já mám ověřené Essential Foods https://www.aaagranule.cz/znacka/essential-foods/ Je to anglická značka a je velmi kvalitní. 

neregistrovaný Eliskajano neregistrovaný

Dobrý den. Taste of the wild i Carnilove jsou dobre značky. Já mám ověřené Essential Foods https://www.aaagranule.cz/znacka/essential-foods/  Je to anglická značka a je velmi kvalitní.

neregistrovaný Eliskajano neregistrovaný

Nevím jak vy, ale nás normálně granule a konzervy pro nás stojí docela dost.. jako chceme dát pejskovi to nejlepší. Stojí nás to, ale zatím jsem neměli žádné problémy, které bychom museli řešit s veterinářem, takže to asi něco do sebe má

neregistrovaný Miloš neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Petra z 25.11.2018, 19:35:48

no a když kupuješ jenom tyhle konzervy, tak dáváš i nějaké jiné doplňky stravy nebo vitamíny? Páč s tím docela bojuji, jestli dokupovat i takové přípravky..

neregistrovaný Miloš neregistrovaný

Miloši, my psovi dáváme jak konzervy, tak i granule. My vše teda bereme od Brit, takže to skládáme tak, aby měl pes vyváženou stravu a nic mu nechybělo. Jinak k těm doplňkům. To bereme kloubní výčivu, ale náš pes na ty klouby trpí. A tu teda bereme Canvit chondro https://www.azkrmiva.cz/canvit-chondro-pro-psy-100g-new.html

neregistrovaný JamkaKam neregistrovaný

A co Brit fresh? Máte s nimi někdo zkušenost?

neregistrovaný julinka32 neregistrovaný

Můj pes si Brit fresh granule oblíbil, moc mu chutnají. Je to superprémiové krmivo za rozumné peníze.

neregistrovaný Roman neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 16 (celkem 16)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »