Granule pro kočky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor/zkušenosti s krmivem Hills, Applaws, Ontario, StarVita (z Mountfieldu)??? Nebo můžete doporučit nějaké dobré krmivo ?
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Dobrý den, 

s granulkami, které uvádíte, zkušenost nemám, doma totiž od koťátka krmíme Brit Carem. Je to superpremiovka, vyzkoušeli jsme už různé varianty a chlupáč se po nich vždycky mohl utlouct. Je po kastraci a má citlivější zažívání, takže se snažíme vybírat opravdu něco kvalitnějšího, což BC splňuje. :) 

Lenule Lenule 9 příspěvků

já dávám momentálně Husse Kattunge a jsem nejspokojenější co jsem byla, takhle aktivní kočky jsem ještě neměla  moc jim chutnaj, kožíšky se zlepšili, obsah masa je velmi vysoký. Hlavně mi vyhovuje že je dopravka přiveze zdarma až ke dveřím, takže se s tím nemusím tahat.

neregistrovaný Hrušanová neregistrovaný

My točíme Taste of the Wild Cat  nebo Calibru je hypoalergenní :-) Kočka je v kondici je jí 10.let a zatím ťuk,ťuk je vše ok.

neregistrovaný Jana neregistrovaný

Pěkný den, mohla bych se zeptat jestli je nějaké krmivo vyloženě pro psy s citlivým zažíváním ? Mám doma bulíka a přijde mi, že ty granule co máme ho strašně nadýmají. Věčně je jak vzducholoď takže prdí a to si nemyslím, že je moc dobře takže bych chtěla vyzkoušet něco jiného jestli se stav změní.

neregistrovaný Alena neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Alena z 14.03.2018, 23:03:50

Granulky pro pejsky s citlivým zažíváním určitě existují, napadají mě například tyhle: https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-care-sensitive-venison-and-potato :)

Trendy Trendy 6 příspěvků

Já jsem vždycky tady ty situace konuzultovala s veterinářem, protože mám doma dva bulíky a oba trpí na to stejné, což je teda katastrofa, takže následovala změna stravy a momentálně kupuju tady ty granule www.czech.husse.com/lamm-ris-giant-4189

neregistrovaný Simona neregistrovaný

Myslím si, že pro kočky je nejlepší jim rovnou koupit syrové maso pro kočky to bude asi lepší volba než podávat pouze granule.

neregistrovaný AnetkaMa neregistrovaný

Kupujete čičinám nějakou výživu? Narazila jsem na tuhle, máte sní zkušenost někdo? https://www.alavis.cz/cs/16-pro-kocky

neregistrovaný Magda neregistrovaný

Dobrý den, co se týče granulí rozhodně calibra máme kastrované kočky a po zkušenostech 100% calibra nakupujeme na www.spokojene-zviratko.cz vždy dostaneme dárek :D a jako výživu. A moji rodiče si pořídily také bulíka a měly strašbé problémy se zažíváním nakonec dávaji take calibru superpremium bez obilovin a k tomu Canvit BARF Brewer´s Yeast 800 g a nemůžou si ji vynachválit take nakupuji na spokojeném zvířátku.

  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Milena neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.02.2018, 21:21:22

Dobrý den my jsme toho prostřídali hodně a nakonec nám sedlo právě ontario :) naše kočky jsou docela zmlsané a manželka jim to dost toleruje laugh tak jsem rád, že jim chutná něco v čem jsou pořádné živiny... kdyžtak se přímo podívejte na jejich webovky www.ontario.pet

adam.luk adam.luk 1 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 11 (celkem 11)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »