Výchova pejska

Dobrý den, mám půl ročního pitbula, když jsme na místě, kde ho nic nerozptyluje, je hodnej, např. doma mě vždycky bez problému poslechne, ale jakmile vyjdeme ven a např. najde na zemi něco, co ho zaujme, můžu na něj volat, jak chci, a stejně jen tak nepřijde, většinou až když ho předmět přestane zajímat, což někdy docela trvá...Když jsme na cvičáku a snažím se ho něco naučit, neustále jen štěká a hraje si s ostatními psy, na povely slušně řečeno kašle :-D Nevíte někdo, co s tím? Nechci po něm nic složitého, jen aby poslouchal na základních pár povelů, uměl chodit u nohy a aby se venku aspoň trošku krotil, už mi opravdu dochází nápady, jak ho zaujmout a naučit ho to...

neregistrovaný Julča Kovářková neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Julča Kovářková z 21.03.2018, 15:31:54

Odkaz na stránky pana Rudolfa Desenského (psího psychologa):

http://www.psycholog-psu.com/potrebujete-pomoci.html

 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Julča Kovářková z 21.03.2018, 15:31:54

Poraďte se s panem Rudolfem Desenským. Je však také pravdou, že i mezi psy existují špatně vychovatelní a nevychovatelní jedinci. 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Julča Kovářková z 21.03.2018, 15:31:54

Ahoj, pro mě bylo při výchově a výcviku zlomové naučit pejska chodit u nohy a ukázat mu, že paničku musí poslouchat a při výcviku se soustředit. Určitě pomůže motivovat ho oblíbeným pamlskem, hračkou, čímkoli, co má rád. V našem případě je to tedy hračka.Pořídila jsem si na výcvik taky výcvikovou vestu, kam se dá právě tahle hračka viditelně připnout a pes se na ni celou dobu soustředí a jde hezky u nohy. Chvilinku trvalo, než se to naučil, ale když už, tak už a teď poslouchá opravdu skvěle, takhle to vypadá http://www.4dox.cz/objednavka/damska-klasicka-vesta 

neregistrovaný Carol neregistrovaný

Já mám výcvikovou vestu taky a pecka, při dlouhých procházkách, na cvičáku nebo když se s pejskem učíme nové povely nejlepší pomocník :-)

neregistrovaný Renča neregistrovaný

To vypadá super, koukala jsem a ta výšivka na zádech je boží! I ta výcviková bunda vypadá dobře, teď už jen co vybrat :-D Děkuji!

neregistrovaný Julča Kovářková neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »