Jaká je spotřeba krmné směsi kuřice/den

Dobrý den, 

před 3 týdny jsme zakoupili 18tyden.kuřice dominant, zatím žádná nenese, ale to je zřejme brzo. Kuřice dostavají každá cca 110g krmné směsi pro nosnice (zakoupené přímo od prodejce kuřic), dále mají k dispozici krmítko s pšenicí a samozřejme vodu a ve výběhu “zelené”,co  v březnu začíná růst. Ale krmnou směs (není prošlá) konzumují méně -témeř vždycky jí půlka zůstane. Přitom na obdobné směsi vyrůstaly. Je možné že se raději nasytí pšenicí a tou trochou trávy a směsi jim dáváme příliš?

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 27.03.2018, 22:59:57

  1. Kuřice mají dostávat "Kompletní krmnou směs PRO KUŘICE ", kterou jsou krmeny chovatelem. (Kompletní krmnou směs pro nosnice jim začněte dávat až když asi 50% z jejich počtu začne snášet vejce.) 
  2. Denní dávka směsi je cca=100 g tj. pouze směsi. Ale to je míněno už pro téměř dospělé.
  3. Samozřejmě, že současným zkrmováním pšenice s krmnou směsí snížíte příjem směsi kuřicemi; totéž platí o krmení trávou. 
neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 28.03.2018, 09:35:22

Dobrý den, velmi Vám děkuji za odpověď. Krmnou směs pro nosnice jsme začli dávat před týdnem - od 20.týdne věku slepiček na doporučení prodejce. Vrátíme se tedy k směsi pro kuřice (doufám jen, že jsme podáváním prozatím nevhodné směsí něco nepokazili) a trošku snížíme denní dávku.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 28.03.2018, 11:25:36

Dobře jste mi porozuměli, souhlasím. Určitě jste nic nepokazili, byla to pouze krátká doba. Krmná směs pro kuřice podporuje jejich tělesný vývin; proto se speciální krmná směs pro kuřice vyrábí. 

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Jj dají se v pohodě koupit na www.krmivasoukup.cz

neregistrovaný Honza neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »