Chytré produkty pro psy

Narazila jsem na https://psikoutek.cz/ , kde nabízejí chytrá řešení pro psy v podobě automatických dávkovačů krmiva, GPS lokátorů, GPS vodítek, obojků s kamerou a dalších vychytávek. Nejvíce mně právě zaujaly ty obojky s kamerou, říkala jsem si, že to může být zajímavé a praktické, obzvlášť když s mou Annie děláme agility. Nemáte s nimi někdo zkušenost? Je jich tam na výběr celá řada a nevím, podle čeho se rozhodnout. Díky. 

Nikolanka Nikolanka 2 příspěvků

Dobrý den, zkušenost nemám ale nezní to vůbec špatně.. Můžu se zeptat krom toho jakou kloubní výživu máte pro pejska? Hledám a nevím co koupit ráda bych to nejlepší pro našeho bafáka

neregistrovaný Barbora neregistrovaný

A HLAVNĚ JE DŮLEŽITÉ NEZNEČIŠŤOVAT CHODNÍKY A TRÁVNÍKY PSÍMI VÝKALY. Takže nejdůležitější je zabránit psům, aby se vyprazdňovali na chodnících a na veřejných prostranstvích, a když už se jim to stane, tak je POVINNOSTÍ KAŽDÉ PANIČKY A PÁNÍČKA PSÍ VÝKALY SEBRAT A UKLIDIT DO ODPADKOVÉHO KOŠE ! ! !

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Barbora: My používáme pro psa kloubní výživu Alavis.  Anonym: To s vámi souhlasím, a sama po svém psovi všude veškeré výkaly sbírám a věřím že je spousta takových. Bohužel najdou se i takové painčky které nesbírají, ale to už my ostatní neovlivníme

neregistrovaný Ivana neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Ivana z 12.07.2018, 20:23:02

... ale ovlivníte, když těm namalovaným paničkám (dělajícím, že svého kadícího psa nevidí) připomenete, kde jejich pes "hromádku" udělal, a že ji mají ihned sebrat a vyhodit do odpadkového koše !!!  Ony ty vyfintěné a nepořádné paničky se totiž tváří, že jsou "nóbl" a za zády se posmívají cizím lidem, kteří výkaly po jejich psovi uklízí !!!

Odpověď na příspěvek uživatele Barbora z 10.07.2018, 16:44:04

Zdravím, kloubní výživu zatím nepodávám. Kupuji kvalitní prémiová krmiva a zatím žádné potíže u psů nevidíme :)

Nikolanka Nikolanka 2 příspěvků

Ivanko děkuji, podívám se na to. Jak dlouho ty tablety používáte a radila jste se ohledně nich nejprve nějak s veterinářem?.. Jinak s těmi psími hovínky si myslím jako vy že to lze těžko ovlivnit. Kolikrát jsem se už takhle ozvala a jediné čeho jsem se dočkala že mě ty takzvané dámy poslaly do patřičných míst, takže se od té doby neangažuji.. kdo sbírat chce a má soudnost sbírat bude, kdo nechce a je mu to jedno tak to stejně nechá ležet, případně po nějakém tom sprdunku si budou dávat pozor a seberou jen když uvidí že jde někdo kolem.. Každopádně je mi to také dost nepříjemné když jdu se synem ven, a běhá v trávě kde může šlápnout na nějaké to "překvapení"...  to jsem kolikrát vytočená do běla to je pravda

Odpověď na příspěvek uživatele Barbora z 16.07.2018, 13:14:35

Majitelé a chovatelé psů by měli mít k chovu psa "OPRÁVNĚNÍ". K jeho získání by měli skládat zkoušku. Pokud by byli přistiženi, že po svém psovi neuklízí výkaly, měl by jim být pes odebrán; nebo pokud by jejich pes napadal lidi, děti, štěkal na kolemjdoucí a jinak obtěžoval okolí, také by jim měl být pes odebrán. Ve městech je už psů neúměrně mnoho a představují velké hygienické riziko pro lidi a zejména pro děti. Děti od psů mohou dostat parazity  např. roupy, škrkavky a tasemnice. !!!

S veterinářem jsem se neradila, poradil mi to známý co tu výživu má pro svého psa. Právěže byl spokojený tak sem si řekla že to vyzkoušíme taky

neregistrovaný Ivana neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Nikolanka z 10.07.2018, 12:26:44

Nejchytřejší řešení:

1. ZÁKAZ CHOVU PSŮ NEPROFESIONÁLŮM V BYTOVKÁCH (s výjimkou odborně vycvičených psů pro pomáhání invalidům).
  2. ZÁKAZ CHOVU PSŮ NEPOSLUŠNÝCH, PERMANENTNĚ ŠTĚKAJÍCÍCH, VRČÍCÍCH A ÚTOČÍCÍCH NA ZNÁMÉ OSOBY A NA DĚTI.
  3. ZÁKAZ CHOVU PSŮ V MNOŽÍRNÁCH.
  4. ZÁKAZ VENČENÍ PSŮ NA CHODNÍCÍCH VE MĚSTECH A OBCÍCH.
  5. CHOV PSA BY MĚL BÝT POVOLEN POUZE OSOBĚ S OSVĚDČENÍM (t.j. s PRŮKAZEM) PRO CHOV PSA. MAJITEL BY K ZÍSKÁNÍ OSVĚDČENÍ MĚL POVINNOST VYKONAT ZKOUŠKU A ZAPLATIT POPLATEK.  

Ivanko děkuji, co jsem se dívala na složení tak si myslím že to bude kvalitní produkt takže zkusím také:)    Anonym: to už mi přijde trochu přehnané

Odpověď na příspěvek uživatele Barbora z 23.07.2018, 18:20:11

Vážená Barboro,

určitě jste slušná osoba, vážící si morálně a čestně se chovajících spoluobčanů. Možná, že jste pouze málo informovaná, což se pokusím zlepšit:

1. V bytovkách se stává, že pes pouštěný majiteli z bytu ven" se proběhnout", neudrží cestou dolů po schodech své svěrače, a ejhle, za ním zůstanou schody pokálené a počůrané. Přála byste si bydlet v takové bytovce a co byste proti tomu dělala ?
  2. Už se mnohokrát stalo a bude se opět stávat, že neukázněný pes pokousal i zakousl dítě, pokousal nebo jinak ohrozil život dospělého člověka. Jaký byste měla názor na takového psa, kdyby jeho obětí byl někdo z Vaší rodiny ?
  3. Už jste se někdy byla podívat v některé z množíren psů ? Je to aktivita chamtivého majitele, který chce mít maximální peněžní zisk z prodeje štěňat a minimální náklady; proto drží své psy v minimálním prostoru a často o hladu. S tím souhlasíte ?
  4. Od psů pokálené chodníky ve městech a v obcích se Vám nezdají "přehnané" ???  Až na některém z nich uklouznete, zlomíte si nohu, nebo to hov.o přinesete domů na botách, tak určitě změníte svůj názor.
  5. Až Vaše děti i Vy budete zamořená infekcí parazitů od psů a půl roku nebo i více se parazitů nebudete moci zbavit, tak také změníte názor. Roupy, škrkavky a tasemnice dětí určitě není zanedbatelný zdravotní problém a boj proti neodborným laickým chovatelům psů není přehnaný. 
  6. Pes je psovitá šelma, která pro člověka představuje nebezpečí nejen přímé (pokousáním, vběhnutím do cesty cyklistovi aj.) ale i nepřímé v podobě infekcí přenosných na člověka, a to bakteriálních, virových a parazitických !!!

​Děkuji za Vaše pochopení mého návrhu omezení počtu laických chovatelů psů a uzákonění  povinnosti vlastnění průkazu k držení psa majitelům psa.  

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 12 (celkem 12)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »