Aktuálně: 5 563 inzerátů168 353 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Chytré produkty pro psy

Nikolanka
Nikolanka (2 příspěvků) 10.07.2018, 12:26:44 xxx.xxx.130.174

Narazila jsem na https://psikoutek.cz/ , kde nabízejí chytrá řešení pro psy v podobě automatických dávkovačů krmiva, GPS lokátorů, GPS vodítek, obojků s kamerou a dalších vychytávek. Nejvíce mně právě zaujaly ty obojky s kamerou, říkala jsem si, že to může být zajímavé a praktické, obzvlášť když s mou Annie děláme agility. Nemáte s nimi někdo zkušenost? Je jich tam na výběr celá řada a nevím, podle čeho se rozhodnout. Díky. 

Barbora (neregistrovaný) 10.07.2018, 16:44:04 xxx:xxx.:4

Dobrý den, zkušenost nemám ale nezní to vůbec špatně.. Můžu se zeptat krom toho jakou kloubní výživu máte pro pejska? Hledám a nevím co koupit ráda bych to nejlepší pro našeho bafáka

Anonymní (neregistrovaný) 10.07.2018, 21:50:38 xxx.xxx.168.107

 A HLAVNĚ JE DŮLEŽITÉ NEZNEČIŠŤOVAT CHODNÍKY A TRÁVNÍKY PSÍMI VÝKALY. Takže nejdůležitější je zabránit psům, aby se vyprazdňovali na chodnících a na veřejných prostranstvích, a když už se jim to stane, tak je POVINNOSTÍ KAŽDÉ PANIČKY A PÁNÍČKA PSÍ VÝKALY SEBRAT A UKLIDIT DO ODPADKOVÉHO KOŠE ! ! !

Ivana (neregistrovaný) 12.07.2018, 20:23:02 xxx.xxx.74.217

Barbora: My používáme pro psa kloubní výživu Alavis.  Anonym: To s vámi souhlasím, a sama po svém psovi všude veškeré výkaly sbírám a věřím že je spousta takových. Bohužel najdou se i takové painčky které nesbírají, ale to už my ostatní neovlivníme

Anonymní (neregistrovaný) 12.07.2018, 21:21:50 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Ivana z 12.07.2018, 20:23:02

... ale ovlivníte, když těm namalovaným paničkám (dělajícím, že svého kadícího psa nevidí) připomenete, kde jejich pes "hromádku" udělal, a že ji mají ihned sebrat a vyhodit do odpadkového koše !!!  Ony ty vyfintěné a nepořádné paničky se totiž tváří, že jsou "nóbl" a za zády se posmívají cizím lidem, kteří výkaly po jejich psovi uklízí !!!

Nikolanka
Nikolanka (2 příspěvků) 13.07.2018, 15:02:25 xxx.xxx.130.174
Odpověď na příspěvek uživatele Barbora z 10.07.2018, 16:44:04

Zdravím, kloubní výživu zatím nepodávám. Kupuji kvalitní prémiová krmiva a zatím žádné potíže u psů nevidíme :)

Barbora (neregistrovaný) 16.07.2018, 13:14:35 xxx:xxx.:148

Ivanko děkuji, podívám se na to. Jak dlouho ty tablety používáte a radila jste se ohledně nich nejprve nějak s veterinářem?.. Jinak s těmi psími hovínky si myslím jako vy že to lze těžko ovlivnit. Kolikrát jsem se už takhle ozvala a jediné čeho jsem se dočkala že mě ty takzvané dámy poslaly do patřičných míst, takže se od té doby neangažuji.. kdo sbírat chce a má soudnost sbírat bude, kdo nechce a je mu to jedno tak to stejně nechá ležet, případně po nějakém tom sprdunku si budou dávat pozor a seberou jen když uvidí že jde někdo kolem.. Každopádně je mi to také dost nepříjemné když jdu se synem ven, a běhá v trávě kde může šlápnout na nějaké to "překvapení"...  to jsem kolikrát vytočená do běla to je pravda

Anonymní (neregistrovaný) 16.07.2018, 20:34:32 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Barbora z 16.07.2018, 13:14:35

Majitelé a chovatelé psů by měli mít k chovu psa "OPRÁVNĚNÍ". K jeho získání by měli skládat zkoušku. Pokud by byli přistiženi, že po svém psovi neuklízí výkaly, měl by jim být pes odebrán; nebo pokud by jejich pes napadal lidi, děti, štěkal na kolemjdoucí a jinak obtěžoval okolí, také by jim měl být pes odebrán. Ve městech je už psů neúměrně mnoho a představují velké hygienické riziko pro lidi a zejména pro děti. Děti od psů mohou dostat parazity  např. roupy, škrkavky a tasemnice. !!!

Ivana (neregistrovaný) 19.07.2018, 13:36:51 xxx:xxx.:12

S veterinářem jsem se neradila, poradil mi to známý co tu výživu má pro svého psa. Právěže byl spokojený tak sem si řekla že to vyzkoušíme taky

Anonymní (neregistrovaný) 22.07.2018, 14:37:15 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Nikolanka z 10.07.2018, 12:26:44

Nejchytřejší řešení:

  1. ZÁKAZ CHOVU PSŮ NEPROFESIONÁLŮM V BYTOVKÁCH (s výjimkou odborně vycvičených psů pro pomáhání invalidům).
  2. ZÁKAZ CHOVU PSŮ NEPOSLUŠNÝCH, PERMANENTNĚ ŠTĚKAJÍCÍCH, VRČÍCÍCH A ÚTOČÍCÍCH NA ZNÁMÉ OSOBY A NA DĚTI.
  3. ZÁKAZ CHOVU PSŮ V MNOŽÍRNÁCH.
  4. ZÁKAZ VENČENÍ PSŮ NA CHODNÍCÍCH VE MĚSTECH A OBCÍCH.
  5. CHOV PSA BY MĚL BÝT POVOLEN POUZE OSOBĚ S OSVĚDČENÍM (t.j. s PRŮKAZEM) PRO CHOV PSA. MAJITEL BY K ZÍSKÁNÍ OSVĚDČENÍ MĚL POVINNOST VYKONAT ZKOUŠKU A ZAPLATIT POPLATEK.  

 

Barbora (neregistrovaný) 23.07.2018, 18:20:11 xxx.xxx.86.162

Ivanko děkuji, co jsem se dívala na složení tak si myslím že to bude kvalitní produkt takže zkusím také:)    Anonym: to už mi přijde trochu přehnané

Anonymní (neregistrovaný) 24.07.2018, 11:14:43 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Barbora z 23.07.2018, 18:20:11

Vážená Barboro,

určitě jste slušná osoba, vážící si morálně a čestně se chovajících spoluobčanů. Možná, že jste pouze málo informovaná, což se pokusím zlepšit:

  1. V bytovkách se stává, že pes pouštěný majiteli z bytu ven" se proběhnout", neudrží cestou dolů po schodech své svěrače, a ejhle, za ním zůstanou schody pokálené a počůrané. Přála byste si bydlet v takové bytovce a co byste proti tomu dělala ?
  2. Už se mnohokrát stalo a bude se opět stávat, že neukázněný pes pokousal i zakousl dítě, pokousal nebo jinak ohrozil život dospělého člověka. Jaký byste měla názor na takového psa, kdyby jeho obětí byl někdo z Vaší rodiny ?
  3. Už jste se někdy byla podívat v některé z množíren psů ? Je to aktivita chamtivého majitele, který chce mít maximální peněžní zisk z prodeje štěňat a minimální náklady; proto drží své psy v minimálním prostoru a často o hladu. S tím souhlasíte ?
  4. Od psů pokálené chodníky ve městech a v obcích se Vám nezdají "přehnané" ???  Až na některém z nich uklouznete, zlomíte si nohu, nebo to hov.o přinesete domů na botách, tak určitě změníte svůj názor.
  5. Až Vaše děti i Vy budete zamořená infekcí parazitů od psů a půl roku nebo i více se parazitů nebudete moci zbavit, tak také změníte názor. Roupy, škrkavky a tasemnice dětí určitě není zanedbatelný zdravotní problém a boj proti neodborným laickým chovatelům psů není přehnaný. 
  6. Pes je psovitá šelma, která pro člověka představuje nebezpečí nejen přímé (pokousáním, vběhnutím do cesty cyklistovi aj.) ale i nepřímé v podobě infekcí přenosných na člověka, a to bakteriálních, virových a parazitických !!!

​Děkuji za Vaše pochopení mého návrhu omezení počtu laických chovatelů psů a uzákonění  povinnosti vlastnění průkazu k držení psa majitelům psa.  

Pavlik (neregistrovaný) 21.01.2019, 14:22:12 xxx.xxx.189.186

Dobrý den, mám problém u našeho staforda s očima pořád v nich něco má a tak by mne zajímalo, čím vyplachujete oči u psa?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.