Nadváha a obezita u psů

Ahoj, každý měsíc potřebuji 100 dalších odpovědí a chtěla bych Vás poprosit o vyplnění tohoto dotazníku, který je součástí mé maturitní práce (maturuju příští rok.. Cílem je 1000 vyplnění do té doby). (můžeš odpovědět i na jen 1. Otázku, pokud takoveho psa nemas a odeslat dotazník) https://www.survio.com/survey/d/E9M9R8H1H6I3H6J9O Budu vděčná za každý vyplnění. Není povinné odpovídat na každou otázku
neregistrovaný Kaja06 neregistrovaný

Zdravím v poslední době si všímám, že máme opravdu vyžraného psa.... už chudák ani schody nedává, poradíte mi, jak začít krmit psa zdravě?

neregistrovaný Daniel neregistrovaný

Tak tohle je problém stravy, kterou mu dáváte, to je jasné. Já se snažím našeho psa držet pouze na konzervách, které obsahují jeden protein, a tím se mu vše dobře tráví, takže si drží dobrou váhu, a má dobré zažívání.

neregistrovaný Lucie neregistrovaný

Záleží, jak krmíš, čím a kolik. My dáváme konzervy Brit, střídám Paté and Meat (tam jsou namíchaný druhy masa, jsou tam kusy masa a vnitřností - strašně mu to chutná) s Monoprotein (což jsou konzervy s jednodruhovým masem, tam kousky nejsou, je to jemný jak paštička bych to přirovnala a taky mu to moc chutná). Tak že to má rozmanitý. A hlavně dávám opravdu podle tabulky, kolik má mít a né víc a žádný další věci a už vůbec od stolu nebo tak... A váha je jak má být.. A pokud nepomůže změna stravy, tak bych navštívila veterináře, jestli není třeba zavodněnej a problém prostě jinde..

neregistrovaný Zuzka neregistrovaný

Kde bych mohl prosím sehant konzervy, které obsahují pouze jeden protein? Kdo a kde to prodává?

neregistrovaný Daniel neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Daniel z 13.10.2019, 11:42:34

Mrkni sem: https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?brand=6757-brit-mono-protein to jsou konzervy pouze s jedním druhem masa - pouze jeden protein :)

neregistrovaný TamaraS neregistrovaný

Dávám taky tyto konzervy kvůli špatnému zažívání.  Náš Berný už má věk a žádné jiné konzervy bohužel nedokáže natrávit. Tyto jsou jediné, po kterých se nepotentí... Ale váhu má po nich pořád jak mladík. Věk mu teda nikdo netipne...

neregistrovaný Katka-kačik neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »