problémová fenka a detoxikační gel EnteroZOO

Dobrý den, chtěla bych se zde v první řadě podělit o zajímavý a mě doposud neznámí přípravek, který vyrábí společnost EnteroZOO. 

Gel jsem zakoupila hlavně z důvodů neustálích žaludečních problémů svojí fenky. Zvracení jídla ale i jen žaludečních šťáv spolu s opakujícími se prujmy byly na denním pořádku. Veterinář sice naočkoval prášky ale problémy neustupovaly. Když jsem na internetu narazila na tento přípravek a viděla ty kladné ohlasy, tak jsem nedala jinak než že ho musím vyzkoušet. Za pár dní začal pejsek vykazoval přiznaky zlepšení.

Podruhé když jsem gel využila bylo při infekci, která se dostavila poté když byla fenka pokousaná od vlčáka. Rána se hojila výborně a komplikace byly minimální.

Tenhle gel je skutečně multifunkční a mě by zajímalo jestli jsem měla jen štěstí anebo přípravek podobných kvalit skutečně funguje.

Máte někdo podobné zkušenosti?

neregistrovaný Jiřina neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Jiřina z 20.08.2018, 14:55:36

Dobrý den,

máme podobnou zkušenost. Naše roční fenka Arya měla cca před měsícem víceméně stejné příznaky, skončila na dietě jen mrkev a rýže, ale moc se to nelepšilo a právě veterinář nám doporučil zkusit Enterozoo a opravdu se její stav rychle zlepšil. Od té doby jsme ho naštěstí už nepotřebovali. Tak snad to nebylo jen štěstí :)

Jituš.

LiskaJituska LiskaJituska 1 příspěvků

Ano, EnteroZOO je skutečně velice účinný gel nejen na akutní průjmy, ale i na chronické střevní potíže. Doporučuju!

neregistrovaný Katka neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »