Aktuálně: 5 091 inzerátů172 536 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

mláde andulky

radek (neregistrovaný) 29.10.2018, 07:37:18 xxx.xxx.34.222

Dobrý den potřebuji poradit, mám 2 mládátka andulek jsou už těměř vyvinutá během 4 dnu dorostou ocasní pera a vylétnou zbudky. Potřebuji poradit, kdy ty mládátka osamostatnit oddělit od rodičů, všichni jsou zatím v kleci klec je z venku na budce a mají možnost létání klec mají temeř vždy otvřenou.  jestli budou v jedné kleci jestli je nezačnou rodiče dobat jak vyletnou z budky samozřejmě mm rpo mladé nachystanou další klec jde o to kdy je oddělit od rodičů a jestli se naučí sami zobat zrní apřijimat potravu ovoce a tak. děkuji za odpověd

Anonymní (neregistrovaný) 12.09.2023, 08:38:05 xxx.xxx.167.249

Ahoj, mám doma 3 andulky a 1 korelu. Samice andulky zrovna snáší a někdy z budky slyším zvláštní zvuky - samice začne znenadání hrozně křičet a nepřestává. Co to je??? Ptáky mám na balkoně ve voliérce a ještě bych se chtěla zeptat, co se to s nimi děje, protože někdy, i třeba v noci, začnou létat po kleci jako šílení a nepřestávají. Vždy tam musím jít s lampou a usadit je na bidélka, aby se "nepomlátili". Díky za odpovědi

Santi
Santi (162 příspěvků) 12.09.2023, 12:36:38 xxx.xxx.26.22

Nejlepší se je podívat co se v té budce děje 😀

Noční poplašení bude něco způsobovat. Noční dravec nebo jiné vyrušení. Zkuste jim přes noc přisvítit nějakým malým LED světlem. Pak můžete leda hlídat co to způsobuje nebo využít kameru se záznamem.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.