Aktuálně: 5 193 inzerátů171 479 diskuzních příspěvků17 701 uživatelů

Kakadu, ararauna, mníšek, královský, alexandr.

Hedvábnička (neregistrovaný) 12.11.2018, 16:07:06 xxx.xxx.93.186

Byla jsem se podívat na inzerát u paní Pet.....ové v jedné vesnici u  Loun - inzeruje papoušky výše jmenované.

Paní je velice milá a vstřícná, ceny ptáků normální. 

Má je v bytě a nevím jak to popsat , v tak neskutečném chlívě, nepořádku, hromadách starých obalů, ne zemi vyloupané slupky krmiv, špinavá voda, žádné čerstvé ovoce ani z rychlíku, prostě nic podobného jsem v životě neviděla !

Má kakadu růžové spolu s alexandry a králováky v jednom pokojíku, ve velké kleci spousty mníšků, samičku eklekta a mladinkou araraunu, ta se krčí ve výkalech na dně klece ...

Kdo jste neviděl špínu všech špín, jděte se podívat.

Nakonec ale ptáci vypadají k světu, peří v pořádku, jsou i jakžtakž ochočení. Co si o tom mám myslet ? Asi že kšeft je kšeft.

Eklekta a ararauny mi bylo líto, cestu domů jsem probrečela, ale když je koupím, další budou vyrůstat v takovém prostředí, což nechci podporovat.

Anonymní (neregistrovaný) 16.11.2018, 08:27:47 xxx.xxx.243.162
Odpověď na příspěvek uživatele Hedvábnička z 12.11.2018, 16:07:06

Tak to si ještě neviděla kolikrát bordel u nás v domě.

Náš Alexandr velký sice má svoji klec, ale otevřenou a může létat po celém vrchním patře (obývák, kuchyně a jídelna dohromady - 8x16 metrů).

Nejen že dokáže vyházet obsah celé klece i miskama, ale pokrade a rozštípe všude kolem nebo zašantročí tužky z psacího stolu, klávesy z klávesnice, ovoce z mísy (i když má svoje), ovladače, květiny, menší hračky od dětí, bačkory, peníze, klíče, příbory, ......................... 😈

Anonymní (neregistrovaný) 28.11.2018, 12:07:09 xxx.xxx.42.11

Chci se zeptat, mám 2 papoušky královské samec a samice,letos koupené,

samec je 2018,

samice je 2017 ročník, a chovatel trvdil že je na 98% samička, mě se to ale nezdá má výrazné zrcátka na křídlech, je to možné?

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.