Jak zateplit volieru

Dobry den mam volieru 2,5x1x2 d/š/v
boky jsou zdene a nevim jak bych mel zateplit predek. prosim o radu
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Zdravím.Zkuste tam přidělat igelit....
Luke112 Luke112 822 příspěvků
se rekne igelit ale jaky aby to alespon trochu prosvitalo a byla tam teplota porad minimalne 3 nebo 5 stupnu
plexisklo
sejček sejček 1256 příspěvků
vite nekdo kde se to da sehnat a ma s tim nekdo z vas zkusenosti a priblizna cena
to by se dalo snad koupit v obi nebo tak ňák ale cenu nevím já ho mám na půdě
PLEXISKLO TU VOLIERU NEZOHREJE AKURAT JU OCHRANI PRED VETROM . MOZNO BY POMOHLO KEBY SI PRIDAL FOTKU A URCITE BY SA LEPSIE HLADALI MOZNOSTI . INAK AK TAM NEBUDES MAT VYHREVNE TELESO NIKDY PRI MINUS 20 TAM NEBUDES MAT NAD NULOV ALE TIEZ MINUS 20 AKURAT TAM BUDE ZAVETRIE .U MNA JE TIEZ TEPLOTA ROVNAKA AKO VONKU TAK AJ PRETO CHOVAM LEN AUSTRALIU .
neregistrovaný JS neregistrovaný
Mám dřevenou voliéru z palubek a venkovní výlet. V zimě jsem vždy papoušky zavřel dovnitř. Z mého pozorování jsem zjistil, že rozdíl býl vždy tři stupně. Když bylo venku -9 v boudě bylo -6. Dřevo jako izolant slouží také velmi dobře. tlouštka palubek je 2 cm.
Marty Marty 521 příspěvků
jo plexi slouží aby to neprofouklo

Dobrý den, jsem začínající chovatel a voliéru mám vyrobenou ze staré šatní skříně. Pletivo je jenom zepředu a zbytek jsem nechala dvevěný, ale bojím se že korelám bude zima až přituhne. Mohl by mi tu někdo poradit?

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 10 (celkem 10)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »