Kloubní výživa pro psy

Ahoj všem pejskařům, chtěla bych se zeptat, co vaši pejsci a kloubní výživa?  Co jsem se tak dívala, tak na trhu je toho opravdu hodně, ale která ta výživa je nejlepší a nejúčinnější, to je otázka. Sama jsem žádnou našemu psovi zatím nekupovala, ale vet nám doporučovat  Canvit chondro,  tak bych se ráda poptala na účinky, jelikož mi to přijde i  za fajn cenu.

neregistrovaný Simi22 neregistrovaný

My kupujeme právě zmiňovaný Canvit - konkrétně ten druh Maxi a pro mě už určitě část stravy, kterou si teď nedovedu představit pesanovi nedávat… Mám normálně i pocit, že mu ty tablety často chutnaj víc než granule :D :D mají příchuť jater, tak to bude asi tím, každopádně když jsme s nimi začínali, tak to pro mě bylo takový velký (ale milý) překvapení.

neregistrovaný Martin K. neregistrovaný

My dáváme našim pejskům, taky canvit, jelikož mají tedy už problém s klouby, tak dáváme ten super.

neregistrovaný Zuzka neregistrovaný

Zdravím, já sice canvitem osobní zkušenost nemám, obecně bych ale řekla, že minimálně co se složení týče,  patří mezi ty kvalitnější… plánuji vyzkoušet :-)

neregistrovaný navratilovaa neregistrovaný
Dobry den mam zakrsleho berana chci se zeptat jestli může obicejne jídlo jako se dává třeba kreckovy sušena kukuřice semínka atd
neregistrovaný Kiki neregistrovaný

Zdravím, kolik tak stojí ten Canvit? Myslíte že to pejskům opravdu pomáhá? Zpozorovali jste nějakou změnu? Máme postaršího pejska a zvažujeme s manželem že něco takového taky koupíme.

Jajina29 Jajina29 4 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Jajina29 z 20.12.2018, 18:28:55

https://www.horsecare.cz/vitaminy-pro-psy/canvit-chondro/ Tady mrkněte na ceny, zrovna včera jsem to hledala, taky zvažuju koupi. Zatím jsem ale slyšela samou chválu, nejen na internetu, ale také od známých. 

Lenule Lenule 11 příspěvků

Canvit mě vyšel něco okolo 300,-

neregistrovaný Anča neregistrovaný

toto je on, kupovala jsem ho tady https://www.krmivo-pes.cz/psi/nutricni-doplnky/canvit-chondro-super-pro-psy-230g-canvit-snack-mobility-200g/

neregistrovaný Anča neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »