Opravdu kvalitní granule

Dobrý den, řešil jste někdo složení granulí, a dokážete mi poradit, které granule jsou orpavdu ty nejkvalitnější?

neregistrovaný Michala neregistrovaný

Vážená Michalo,

"nejkvalitnější granule" pro Vašeho psa Vám nejlépe doporučí zvěrolékař Vašeho psa a to po důkladném vyšetření Vašeho psa. A ty "nejkvalitnější granule"  (tedy jejich druh a název) se budou měnit během doby. Člověka v průběhu jeho vývoje a stárnutí také nemůžete krmit stejnými potravinami. A názor různých veterinářů může být různý. A názor různých výrobců granulí může být různý. A názor různých komentátorů na tomto webu může být různý. A ještě se zeptám: "Který  moderní zdravý způsob výživy upřednostňuje Váše štěně, Váš pes (fena), Váš psí stařeček (stařenka)" ? Chovu zdar. 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Obecně se musíte dívat po složnení konzerv a granulí, pak také záleží, co vám pes bude chtít jíst, mě trvalo dlouho než jsem našla konzery, které pes vymete, a málem sežere i s miskou, kupujeme mu konzervy Brit se 70% obsahem masa.

neregistrovaný Pavla neregistrovaný

Na veterináře bych se úplně nespoléhala, mrkněte po netu co takové kvalitní krmivo má obsahovat, hlavně vysoké procento masa a potom je taky důležitý poměr tuků a bílkovin. 

neregistrovaný Lucasice neregistrovaný

Vážená Michalo,

"nejkvalitnější granule" pro Vašeho psa Vám nejlépe doporučí zvěrolékař Vašeho psa a to po důkladném vyšetření Vašeho psa. A ty "nejkvalitnější granule"  (tedy jejich druh a název) se budou měnit během doby. Člověka v průběhu jeho vývoje a stárnutí také nemůžete krmit stejnými potravinami. A názor různých veterinářů může být různý. A názor různých výrobců granulí může být různý. A názor různých komentátorů na tomto webu může být různý. A ještě se zeptám: "Který  moderní zdravý způsob výživy upřednostňuje Váše štěně, Váš pes (fena), Váš psí stařeček (stařenka)" ? Když je pes nemocný, tak mu asi chutnat nebude téměř nic. Chovu zdar. 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Dobrý den, to se těžko určuje, přesně jak píše paní/pán přede mnou. Kdyžý pejsek má jiné potřeby. Obecně bych koukala po granulích bez lepku, bez sójy, bez chemických barviv. Mně jsou například velmi sympatické granule holistické (mrkněte na net), vybírala jsem proto z této sekce a nakonec se rozhodla pro Carnilove Fresh, kde jsou kromě vysokého obsahu masa také bylinky, lesní ovoce a zelenina. Jak ale říkám, co sedne mému psovi nemusí sednout vašemu. 

neregistrovaný Ali N. neregistrovaný

nasim pejskum davame krmivo delican:) muzou se po tom utlouct, jine krmivo jim moc nejede, oni jsou spis na to maso a tak, ale delican je vyjimkou

kupujeme to na mdshop.cz s promokodem ZKUSITMDSHOP, dostavame za to slevy :)

neregistrovaný 1337hello neregistrovaný

Kvalitní granule najdete zde https://www.aaagranule.cz/granule-podle-velikosti-psa/ a pokud si nevíte rady, dovedou vám fakt poradit. Já jsem jim nejprve vyplnil dotazník a pak jsme si i volali. Ještě jsem nezažil, aby se mnou 20 minut opravdu někdo rozebíral potřeby mého psa a dokázal najít řešení i na jeho horší zažívání. 

neregistrovaný PetrV neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 8 (celkem 8)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »