Aktuálně: 5 144 inzerátů172 495 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Acidomid a krmivo

Sm0k3e (neregistrovaný) 28.05.2020, 09:09:34 xxx.xxx.57.130

Ahoj, hodlám si nově pořizovat andulku. Je to pro mě něco nového, tak se mám ještě co učit. Chtěl jsem se zeptat, jestli mám používat Acidomid nebo je to zbytečné ? Popřípadě, jestli ho mám používat neustále. Další věc je vaječná směs, myslíte, že je lepší si ji míchat nebo kupovat už připravenou ? Slyšel jsem, že andulky trpí na nedostatek jodu, je potřeba kupovat nějaké doplňkové krmivo, které jod obsahuje (například: Vitakraft Rapid Perlen jod - andulka 20) nebo ho můžu andulce dopřát jinak ? Dokázal by mi někdo doporučit nějaké pamlsky, které jsou zdravé a nejlépe lepené medem ? Dost se bojím, že andulka bude obézní, ale doufám, že jí dopřeji dostatek pohybu a problémy nebudou. Jestli jsem pochopil správně, tak andulka potřebuje krmivo 24/7 a potravu měnit pouze, až budou vyžďobané všechny semínka ? Nevím, jaké krmítko by bylo nejlepší, mám: https://www.zverokruh-shop.cz/ptaci/napajecky-misky-krmitka/krmitko-ptak-plast-na-klec-duvo-8x45x65cm/zbozi/zb003633 , protože bylo už na kleci. Není pro andulku moc hluboké nebo nějak nedostačující ? Dost věcí jsem zjistil z internetu, ale nějaké věci jsem bohužel nenašel, tak se pro jistotu ptám, abych dopřál andulce to nejlepší. Děkuji za pochopení, Sm0k3e 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.