Aktuálně: 5 139 inzerátů172 206 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Kdy pustit korelu ven z klece?

Petr B. (neregistrovaný) 03.08.2020, 12:17:39 xxx.xxx.26.37

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kdy pustit korelu poprvé z klece. Mám ji 3 dny a chci aby si ještě zvykla, nechci ji pouštět, protože nevím jak bych ji dostal zpět, proto se ji snažím ochočit, aby šla na prst a tak bych ji do klece lépe dostal, ale spis kdy by se měla tak pouštět? Dělám to správně, nebo ji mám pustit co nejdřív? Nebo až si víc zvykne? 

Nemcovaa (neregistrovaný) 03.08.2020, 19:32:12 xxx:xxx.76ae:9bcc
Zdravím, Váš postup je správný. Nejdříve se snažte učit korelku na ruku, pak až ji pouštět prolétnout, avšak jen za podmínek, že má svoji klec dostatečně prostornou a může si alespoň trochu protáhnout křídla. Já jsem svoji korelu nechala týden po dovezení od chovatele, a až pak jsem se jí snažila ochočovat. Doporučil mi to on, abych jí nezpůsobila strach z rukou, tak jestli jí máte 3. den, tak bych být vámi ještě počkala... Ale to je každého názor. Chovu zdar!
Petr B. (neregistrovaný) 03.08.2020, 19:43:59 xxx.xxx.26.37

Děkuji za odpověď, klec má dostatečně velkou na roztáhnutí křídel, takže jestli to chápu, tak vy jste ji nechala týden v kleci a pak až začala ochočovat? Já ji sice učím už dříve, ale spíš že opatrně příkládám ruku a pak zase zpátky, každopádně nebojí se, když se přiblížím, ale na prst si ještě nevleze, to uteče co se ji dotknu.

Štěpánka Janoušková (neregistrovaný) 14.04.2024, 11:35:24 xxx:xxx.48e1:4e47

To je normální mám je 8dnú ještě ani nejí s ruky ale už jsem je vypustila už skoro chodí do klece nevím jestli se ochočí dvě děkuji

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.