Andulka z bytu do voliery

Dobrý den, 

Prosím vás o radu a nazory. Měl jsem dve andulky a jedna z nich nedávno umřela. Ta druha je od Té doby očividně méně šťastná a strádá. Je zvyklá žít v kleci v bytě v pokojové teplotě. Vzhledem k tomu, že čekáme mimino, zvažuji možnost, ze andulku umístím ke známému, který má venkovní volieru a na zimu ptactvo umisťuje do voliery v zimní zahradě.

Moje otázka zní, jestli takovou změnu andulka zvládne, fyzicky i psychicky a kdy je popřípadě nejlepší čas toto udělat a na co si případně dat pozor. Domnívám se, že bude s ostatními ptáky ve voliere šťastnější.

Děkuji velmi za odpovědi. Hezký den.

 

neregistrovaný Jirka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Jirka z 06.10.2020, 22:36:27

Určitě. Andulka si zvykla na naše prostředí, takže můžete mít celoroční voliéru a nic se jí nestane. Okolo psychiky, nevím, napiště, jak je vaše andulka stará a pak se uvidí.

DagosLiso DagosLiso 30 příspěvků
Dobrý den omlouvám se že skáču na něco úplně jiného ale potřebovala bych radu . Máme doma od chovatele mladou andulku (samec) první 4 dny byla úplně v pohodě mazlila se atd .Jenže teď posledních 5 dní není nějak dobrá pořád se čepýří a když dáme do klece ruku tak je splašena a nenechá na sebe ani sáhnout. Andulku jsme nechali 3 letět nevíme jestli jsem udělali dobře nebo špatně máme doma i pejska malého pomeriana. Andulce se věnujeme a mluvíme na ni . Moc bych prosila o radu andulku mám poprvé děkuji.
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »