Aktuálně: 5 135 inzerátů172 319 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Andulka z bytu do voliery

Jirka (neregistrovaný) 06.10.2020, 22:36:27 xxx.xxx.206.185

Dobrý den, 

Prosím vás o radu a nazory. Měl jsem dve andulky a jedna z nich nedávno umřela. Ta druha je od Té doby očividně méně šťastná a strádá. Je zvyklá žít v kleci v bytě v pokojové teplotě. Vzhledem k tomu, že čekáme mimino, zvažuji možnost, ze andulku umístím ke známému, který má venkovní volieru a na zimu ptactvo umisťuje do voliery v zimní zahradě.

Moje otázka zní, jestli takovou změnu andulka zvládne, fyzicky i psychicky a kdy je popřípadě nejlepší čas toto udělat a na co si případně dat pozor. Domnívám se, že bude s ostatními ptáky ve voliere šťastnější.

Děkuji velmi za odpovědi. Hezký den.

 

DagosLiso
DagosLiso (35 příspěvků) 11.10.2020, 09:33:29 xxx.xxx.198.53
Odpověď na příspěvek uživatele Jirka z 06.10.2020, 22:36:27

Určitě. Andulka si zvykla na naše prostředí, takže můžete mít celoroční voliéru a nic se jí nestane. Okolo psychiky, nevím, napiště, jak je vaše andulka stará a pak se uvidí.

Anonymní (neregistrovaný) 01.01.2021, 23:39:18 xxx.xxx.135.61
Dobrý den omlouvám se že skáču na něco úplně jiného ale potřebovala bych radu . Máme doma od chovatele mladou andulku (samec) první 4 dny byla úplně v pohodě mazlila se atd .Jenže teď posledních 5 dní není nějak dobrá pořád se čepýří a když dáme do klece ruku tak je splašena a nenechá na sebe ani sáhnout. Andulku jsme nechali 3 letět nevíme jestli jsem udělali dobře nebo špatně máme doma i pejska malého pomeriana. Andulce se věnujeme a mluvíme na ni . Moc bych prosila o radu andulku mám poprvé děkuji.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.