Aktuálně: 5 144 inzerátů172 396 diskuzních příspěvků17 714 uživatelů

Toužím po pejskovi

Uko (neregistrovaný) 16.01.2009, 14:13:24 xxx.xxx.109.211
Nepolevovat? Já mám pocit, že asi budu muset polevit, nebo se z toho zblázní. už jsem byla nařčená z vydírání!!!Nejhorší že ted vim o volných štěnatech foxe kousek od nás s PP za přijatelnou cenu. Ale bojím se to před ním říct, že se rozčílí.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 16.01.2009, 18:19:03 xxx.xxx.67.165
Je mi tě líto, ale jak budeš jednou v životě řešit s tvým přítelem složitější věci. Život je před tebou a dát se takhle omezovat taky není dobré. Vždyť by tě měl milovat a měl by ti chtít udělat radost. Jak dlouho s přítelem jsi, že je tak přísný, a ty ho posloucháš.A co aby se šel kouknout na to štěně. Neboj se toho, když bude říkat, že ho vydíráš. Jsi ženská a tak to přece vydržíš, když vydíráš tak vydíráš to se nedá nic dělat, když to tak vidí.Hlavně se z toho nezblázni.
BOSS
BOSS (18 příspěvků) 16.01.2009, 20:06:56 xxx.xxx.156.235
Šla bych tvrdě za svým. Jestli tě ten chlap miluje, udělá pro tebe všechno. Pořídí ti i pejska. Jednou budete řešit děti a jejich nemoci a to bude horší než to jestli mít psa nebo ne. Prostě mu to řekni tak, že jednou ustoupí on a podruhé ty. Kompromis tady asi nehrozí ale je možné postavit vztah na tom, že jednou něco já pro tebe, podruhé ty pro mě
Uko (neregistrovaný) 16.01.2009, 21:36:35 xxx.xxx.109.211
No právě, když vidím kolik párů kolem mě si pořizuje psa a já se můžu ubrečet a nevim co všechno. On je až moc zodpovědnej...hned s tím vidí samé starosti, ale neuvědomuje si ty radosti. Jsem z toho na prášky a připadám si jak kdybych chtěla nemožný. Škemrám už rok !
Uko (neregistrovaný) 16.01.2009, 22:00:41 xxx.xxx.109.211
Jinak jsem dnes na něj zkoušela, že se pojedem na štěňátka podivat a přešel to......
anonymní (neregistrovaný) 17.01.2009, 10:05:03 xxx.xxx.97.150
Nevím co si o tom mám myslet, ale bohužel tvůj přítel není zotpovědný, ale sobec. Jestli pláčeš a je to s tebou tak smutný kup si psa a na něj se vykašly. Myslím si, že tě bude trápit celý život dnes je to pes pak budou děti ty třeba taky nechce co aby neměl starosti. Můj muž to taky ustál a to je co říct. Byl trochu řev a chtěl se rozvádět, házet psa z okna a pak to byli největší kamarádi. Prosím tě měl ten tvůj někdy psa? On asi vůbec neví co to je.Buď statečná a nenech si to líbit.
Uko (neregistrovaný) 18.01.2009, 18:33:57 xxx.xxx.109.211
Měli psy, ale venku. To si myslím je taky něco jiného, protože pes v bytě - to je mnohem užší vztah. Bohužel nemám dost síly na to, abych psa přivedla domu s jeho neouhlasem. Ikdyž dnes už na mě křičel ať si ho klidně přivedu. Připadám si jak blázen.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 18.01.2009, 19:33:13 xxx.xxx.114.9
To je určitě něco jiného, mít psa doma a nebo na zahradě, podle tvých příspěvků si myslím, že se s ním už o ničem jiném nedokážeš bavit. Vydrž a už je vidět, že ti to pomalu bude dovolovat i když s křikem. Možná, že by s tebou mohl zajít ke štěňatům i když by byl třeba naštvaný určitě by ho ty malý miláčkové dostali.
Uko (neregistrovaný) 18.01.2009, 23:00:50 xxx.xxx.109.211
Ke štěňatům ho určitě nedostanu.....je mi to vše tak líto....nechtěla jsem aby to došlo až takhle daleko....mým snem je prostě mít chlapa co chce taky psa. A věřím, že takovýho chlapa mám, jenže mu to asi neumím podat. Snad mě má za malou holku či co, přijde mi že si myslí, že jem si jen něco usmyslela....
anonymní (neregistrovaný) 19.01.2009, 09:49:30 xxx.xxx.98.75
měla jsem taky takové známé , kamarádka chtěla pejska a její tehdy přítel ne. Bydleli u něj v baráku, tak se bála psa přivést. On miluje kočky a tak se pejska nikdy nedočkala, až její dospělá dcera si pořídila pitbula a dává si ho k nim hlídat ,teď ho má rád a chodí ho i venčit. Kamarádka teď lituje, že se ho bála a psa nepřinesla. Mají spolu asi třetí kočičku, dcery pes kočky co jsou doma nehoní, to byl jeho důvod proč nechtěl tak urputně psa. Já tenkrát měla štěňata kokra, tak přišli na návštěvu a dovedete si představit jak ta ženská trpěla a on jí to nedovolil. Tak možná by to taky nepomohlo jestli je přesvědčen, že psa nechce. Podat mu to umíte, ale on zkrátka nechce mít starosti a to je důvod, že ho nechce.Já se umím do vaší situace vžít zažila jsem to taky jenom, že jsem už byla vdaná a měla jsem dvě děti. Nakonec děti už ani psa nechtěli když viděli ,jak táta nechce psa.Stejně jsem ho přinesla taky jsem nemohla spát jíst a pořád jsem na to myslela. U mě to bylo ještě horší, protože jsem měla od tchýně půjčenou malinkou Ťapinku a musela jsem jí vrátit děs.Zkrátka každá jsme jiná a chlapy taky .Teď když mě děti odrostli a zůstali jsme s tátou sami mám velkého knírače a věnuji se jeho výcviku a jezdíme s dětmi na výstavy je to fantastické.Ještě jsem chtěla napsat jak píšeš,že si myslíš, že máš chlapa, který chce psa tak to určitě není pravda to si namlouváš i když je to krutý. Řekla jsi mu to tak jak jsi to napsala? Je to důležité mluvit tak jak to cítíš a uvidíš co bude. Moc ti přeji toho pejska a tak jsem zvědavá jak dopadneš.
Uko (neregistrovaný) 19.01.2009, 16:11:43 xxx.xxx.95.115
Vypadá to že dopadnu dobře:-). Včera jsme o tom mluvili....konenčně jsem mu vysvětlila, že pes je pro mě nedílnou součástí a není to jen nějakej krátkodobej pocit a podržte se....na jaře asi budem kupovat.....s tím, že hlavní starost bude na mně, ale to jsem chtěla....
Uko (neregistrovaný) 19.01.2009, 19:13:56 xxx.xxx.95.115
Díky, nechci nic podcenit, psa pečlivě vyberu. Akorát ted nevíme jaké pohlaví.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 22:56:34 xxx.xxx.107.53
Já jsem ti minule psala, že čubička je lepší kvůli značkování, ale jestli tvůj přítel radši pejska asi bych mu udělala radost a koupila bych psa.
Sanddy (neregistrovaný) 17.06.2009, 10:26:43 xxx.xxx.144.188
Ahoj, taky bych chtěla psa, ale naši mě ho nechtějí koupit. Ale možná je přemluvím na nějakého z psího útulku. Na rase mě nezáleží, jen bych chtěla nějakého menšího psa. Máte někdo zkušenosti se psi z útulku a doporučítě mě nějaký útulek ve východních čechách? Jsem z hradce, ale pro pejska bychom si jeli autem. Našla jsem tady nějaké seznamy psích útulků - http://pavliskop.blogspot.com/ - tam ale některé stránky nefungují a další psí útulky jsou na http://www.pejskar.cz/katalog-sluzeb/psi-utulky-18/. Díky za radu Sanddy
anonymní (neregistrovaný) 11.02.2010, 14:57:13 xxx.xxx.151.4
Muzes skusit maly figl jako ja. Rekla jsem ze jjsem pejska nasla venk0, samozrejme hned rict ze v utulku je plno anevemou ho, udelat psi oci. Pritel svolil a ted by nemenil
monajs
monajs (4 příspěvků) 20.05.2010, 14:38:46 xxx.xxx.185.54
Holky,tak od čeho jsme holky,pán bůh nám nadělil lstivost,nevinnost a další,tak to použijte!!!Přidejte tam i trochu nevinné malé lži a je zaděláno a máte pejska doma!!Příklad: Domluvte se s někým,kdo příjde na návtěvu a přinese štěňátko sebou a dejte to tomu dotyčnému,který dělá problémy pochovat a pohrát si s tím. A pak ať začne návštěva mluvit o tom,že neví co s ním,že ho bude muset utratit a tak,holky zapněte a jděte do nevinné malé lži,jinak se nedočkáte!!Já to udělala podobně s mamkou ve 12 letech:-))A pejsek byl doma:-)Držím pěstičky
fidzi (neregistrovaný) 19.09.2010, 21:29:07 xxx.xxx.78.114
ahojky,chtěla bych Vám poradit,jednu novinku,kterou mi poradila moje kamarádka,protože byl můj pejsek nemocný,hned,jak se narodilŘekla mi tenkrát,když jsem si stěžovala,co jsem vše zaplatila za veterinu,když od štěněte prodělával oprace.řekla mi,hele víš,že existuje pojištění psů a kočiček,na tyto služby,koukala jsem,jak puk a opravdu,http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek , pokryje to všechny zákroky a různá vyšetření a tak jsem to riskla a pojistila svého miláčka a vyplatilo se,později ho čekala operace nohy a bylo to taký hodně drahé a pojišťovna mi to vše vrátila zpět,no super nápad,konečně s tím někdo přišel na trhMrkněte sami,není to ani drahéé))Hlavně se to vyplatí i pro ty,kteří chodí na výstavy!!
anonymní (neregistrovaný) 22.10.2010, 14:55:22 xxx.xxx.171.135
Taky můj manžel nechtěl o psu ani slyšet, že do bytu nepatří a tyhle řeči, no hučela jsem do něj a hučela, argumentovala tím že on se mnou na procházky nechodí, že bych aspoň nebyla doma sama...no sice ne nadšeně a povolil, a teď už by ho nedal, spí s psiskem v posteli, a ještě si libuje jak hřeje. Takže u mně pomohlo hučet a argumentovat.
Monajs (neregistrovaný) 05.01.2011, 14:01:02 xxx.xxx.78.61
ahojky,chtěla bych Vám poradit,jednu novinku,kterou mi poradila moje kamarádka,protože byl můj pejsek nemocný,hned,jak se narodilŘekla mi tenkrát,když jsem si stěžovala,co jsem vše zaplatila za veterinu,když od štěněte prodělával oprace.řekla mi,hele víš,že existuje pojištění psů a kočiček,na tyto služby,koukala jsem,jak puk a opravdu,http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek , pokryje to všechny zákroky a různá vyšetření a tak jsem to riskla a pojistila svého miláčka a vyplatilo se,později ho čekala operace nohy a bylo to taký hodně drahé a pojišťovna mi to vše vrátila zpět,no super nápad,konečně s tím někdo přišel na trhMrkněte sami,není to ani drahéé))Hlavně se to vyplatí i pro ty,kteří chodí na výstavy!!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.