Mravenci ve voliéře

Dodrý den, dnes jsem oběvil ve voliéře u rosel (vnitřní voliéře) mravence pod miskou na pití, u míchanice a hlavně na zemi, ale ve velkym množství nevadí to? a jak se jich mám zbavavit děkuji.
neregistrovaný jirka neregistrovaný
použij lapače na mravence prodávají se v drogérii
sejček sejček 1256 příspěvků
A neublíží jim to? Co to je to mam někam nastříkat?
neregistrovaný bambam neregistrovaný
Mám stejný problém, a nevíte cenu a jak to funguje?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Tento problém sem měl taky a z měnší části ho mám i teď. Řešením je vybetonování podlahy ve voliéře a důležité je odstraňování zbytků vaječné míchanice na kterou jdou mravenci jak blázni. Také na různé ovoce musíte dávat pozor. Nikdy je kousek jablka upadlý na zemi obalený mravenci.
Stickers Stickers 556 příspěvků
Ä myslíte že mravenci můžou ublížit mím papouškům?
neregistrovaný bambam neregistrovaný
Nevím jestli vaším papouškům mohou ublížit ale u mě se mravenci zajímají jen o sladké.
Stickers Stickers 556 příspěvků
mravenci maximálně vlezou do budky k mladým a těm by mohli ublížit.já mám na dně křepelky čínské a mravence jsem tam nikdy neměl ty si s nimy poradí
papy papy 447 příspěvků
Jo ,to mě se stala jiná věc.Pořád jsem přemýšlela, jak křepelkám zpestřit jídelníček, jak jim dovalit mravence nebo kukly a přitom neporušit zákon.Inu a vyřešilo se to samo.Jak jsem do voliery neustále "tahala" pařízky a kůru, tak pod největším pařezem ve voliře jsem před týdnem objevila "mraveniště",zřejmě jsem si je přinesla z lesa nevědomky a oni se uprdelili pod tím pařezem.Takže jednou za dva dny nadzvednu pařez,štetečkem jich pár vymetu a křepelindy mají zpestření.Tedy mravence ve volieře jen vítám:-P
Ruza5 Ruza5 988 příspěvků
davejte pozor, neaci ptaci nejsou na mravence zvykle, a precejenom maji vsobe neaky ten jed aby vas po kousnuti mravencem pekne svedila a otekla ruka, pribuznym se stalo ze jim to zabilo neakeho australaka...spise vrabecci jako jsou treba andulky, a hrabavcum to neuskodi, krepelindam to popravde ten jidelnicek spestri x-)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Já jsem s nimi bojoval taky a nakonec jsem se obratil na pomoc v jednom vetsim zahradnictvi, když jsem tam kupoval stromky a bylo mi doporuceno poridit na jejich zahubu Loxirin mravenci bufet. A svete div se, ono to zabralo a uz se znovu neobjevili.

neregistrovaný Matej Mark neregistrovaný
Jo to je super, ty misky s roztokem to je vzdycky nejlepsi reseni.
neregistrovaný Lucka H neregistrovaný

KYPŘICI PRÁŠEK DO PEČIVA POSYPAT PODLAHU

neregistrovaný V neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 13 (celkem 13)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »