Aktuálně: 5 716 inzerátů166 201 diskuzních příspěvků17 630 uživatelů

Zako v kleci ve tme - dotaz

KaterinaPraha
KaterinaPraha (1 příspěvků) 22.06.2021, 16:58:19 xxx.xxx.251.201

Dobry den,

dnes jsem byla v jednom obchode v Praze v Modranech si pro zasilku.

Obchod v panelaku, jde se do nej chodbou, ktera je ke konci skoro tmava (oddelene jeste dverma), a ten kramek ma z te chodby take dvere. V te tmave casti chodby majitelka papouska a obchudku umistila klec se zakem - kouka z te chodby do nejakeho kumbalu, kde byla uplna tma.  Pani jsem se ptala, jestli papousek je jeji, ze pry ano. Chtela jsem zjistit, jestli k nemu ma vubec nejaky vztah, kdyz ho ma takhle ve tme, a rikam a je ochoceny ? A ona ani ne. A ptam se: a ta tma mu nevadi ? Ne, nevadi.  Da se s tim vubec neco delat ? Nekam nahlasit ? Nepsala bych to, kdyby to fakt pro zaka nebyly docela smutne podminky a pani nebyla ochotna se o nem vubec bavit.  V kleci zadnou zeleninu/ovoce, jedno bidelko a jednu hracku. Ta tma pro nej prece nemuze byt vubec dobra.

Anonymní (neregistrovaný) 18.09.2023, 07:30:32 xxx.xxx.46.216

To je velice smutné držet papouška v nevyhovujících podmínkách, ikdyž záleží jaké šero to bylo, oni papoušci rodu Poicephalus mají přítmí docela rádi a naopak ve světlých místech moc nehnízdí. Rozhodně ale nevyhovující podmínky leze hlásit jako týrání zvířat, takže bych to nepřecházel jen tak.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.