andulky x kakariki

Zdravím,je problém k hejnu andulek(18) přidat dvě pary kakariki??Venkovní+vnitřní voliéra-dostatek prostoru.A jaké teploty kakariki v zimě snesou?Díky za rady
Kelišová Kelišová 113 příspěvků
jako aby spolu hnízdili je to otázka jak si na sebe zviknou možné by to bylo ale je oázka jak se se snesou a zimu venku přežijou musí mít zakryté alespoň 3 strany voliéty jako závětří a střechu
sejček sejček 1256 příspěvků
Maji možnost vletu do mísnosti,která je ale nevytápěná.Tak nevím,jestli raději nekoupit přímotop,což se mi moc nechce vzhledem k dnešním cenám elektřiny.Andulky bez problému zimu přečkaly,ale nemám představu,jak jsou náchylné kakariki
Kelišová Kelišová 113 příspěvků
Kakariki mám celoročně venku a zimu snášejí dobře. Přímo jí milují.
neregistrovaný bambam neregistrovaný
kakariky snáší zimu dobře v zimě se i koupou když je pod bodem mrazu.takže kakariky sou bezproblému v zimě venku.a andulky také jak říká můj známý kakariky jsou nezničitelní papoušci(což je dobře)
papy papy 447 příspěvků
Dobrý den ,kupte si jen jeden pár kakariků,samci by se napadali,jinak jsou v podstatě totožní v nárocích na chov jako andulky.Často přepeřují,zmírníte to podáváním drnu trávy tak jednou měsíčně samozřejmě chemicky neošetřené.Mnoho zdaru.
neregistrovaný mikma neregistrovaný
Díky za rady,ve voliéře mám na zemi dva truhlíky s trávou.Jednou týdně vykopnu za stodolou dva rýče toho,co tam zrovna roste a za dva roky jsem neřešil jedinou nemoc.musím zaklepat.Co jim nechutná,nechaji,ale snop obilí spasou za den:-)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Já si teď v neděli přivez z Týniště dva kakariki... Začínám se bát že to jsou dva samci... Mam je v pokoji v kleci a přemejšlim že bych k nim dal na zimní měsíce andulky co jsou v klecích... Aby se mohli polítnout... Ale zas nevim jestli se nějak nebudou napadat... Přečteno o nich mam dost(vše co je na netu), ale nikdy si člověk nemůže být na 100% jist... A ještě řešim otázku zda to je či není páreček... =(
Milfis Milfis 519 příspěvků
vložte fotku jestli můžete a určitě se všichni pokusí pomoci
papy papy 447 příspěvků
No podle zobáku a skvrny i celková velikost bych řek že to pár je, ale ten tvar hlavy mě fakt mate...
  • Obrázek
Já bych řekl, že je to pár.
neregistrovaný bambam neregistrovaný
vypada to na par ale zalezi jak jsou stari
zalud zalud 358 příspěvků
opravdu to vypadá na pár to vlevo bych typoval na samičku a v pravo sameček
papy papy 447 příspěvků
Jj kupoval sem to s tim že ta vlevo je samička a druhej je samec... Jsou to letošní mláďata.. Přesný stáří nevim.. Já stále doufám že to je pár.. Více znaků mi nahrává k tomu myslet si že ano...

MĚL BYCH TAKOVÝ DOTAZ JESTLI MOHU MĚT V JEDNÉ KLECI SAMIČKU ANDULKY A SAMEČKA KAKARIKI,JESTLI SE BUDOU SNÁŠEK .DĚKUJI.

neregistrovaný RADEK neregistrovaný

Dobrý den.Jakou byste mi doporučili podestýlku pro Kakariki červenočelé.Děkuji.

Pavllos Pavllos 2 příspěvků

Ak do budky tak hobliny.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Kakariky ve venkovní voliéře vydrží celou zimu až -20stupňů
neregistrovaný Kačka neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 18 (celkem 18)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?