PŘEROV 13.7.

Dobré odpoledne, byli jste dnes v Přerově a zaujalo vás něco ?
cone cone 1412 příspěvků
Jo, do Přerova někdo přitáhl informaci, že na ruské burze v Moskvě se prodával 1,0 Amazona imperialis:-)
Peroqe Peroqe 261 příspěvků
Rusko, tam je možné vše, já jsem byl na moskevské ptačí burze jen jednou v 1999 a viděl jsem na vlastní oči poprvé a naposled krotkého guldinga, cena 4tis. USD / dolar byl v té době kolem 40kč/. Další zajímavost pro mne byly nabízené mládata želv sloních, asi 25 cm.
neregistrovaný cone neregistrovaný
Zdravím, hodně mladých ptáků, lidí taky pěkná návštěvnost, ale oproti minulé burze se mě ta včerejší zdála trochu slabší, ale celkem spokojemost. Velmi se mě líbili číňani a barnardi límcoví velcí i drobotina nebyla špatná např. snovači.
pepek pepek 140 příspěvků
Zdravím, tak mé oči zasvítily, když jsem uviděl skupinu loriů (převážne mnohobarví v ruzných poddruzích) jsou to tak nádherní ptáci, až člověk přestane vnímat okolí, snad se jednou podaří založit chov těchto překrásných a hravých papoušků, jen to udržování hygieny, tak jsem se nechal trochu unést a odbočil od tématu. Jinak myslím že burza byla vydařená, pokud chtěl někdo něco z austrálie, tak bylo z čeho vybírat, zvlášť mě zaujala celkme početná nabídka papoušků královských, ale i u Alexandrů velkých bylo z čeho vybírat a kvalita ve většině případů byla dobrá, ale hrubý nedostatek aymar a papoušíčků, toť můj postřeh. Ale ti loriové...
SMOGI SMOGI 28 příspěvků
Loriové byli taky pěkní, aymar jsem tam viděl poměrně hodně a některé velice pěkné, papoušíčků bylo jen pár kusů.
pepek pepek 140 příspěvků
Aymary jaké druhy?Jestli pruhovaní, tak jaké mutace a cena?A kvalita?
Luke112 Luke112 822 příspěvků
dobrý den, jak to vypadalo s agapornisy etiopskými?
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Aymary pruhované jsem viděl zelené, lutina 600/kus, velmi pěkné modré, snad olivy a šedé. Agapornisy etiopské jsem nezahlédl, jenom šedohlavé.
pepek pepek 140 příspěvků
Napočítal jsem 7 párů tarant, oppět prodávající ze Slovenska , tentokrát měl 4 páry, znichž jeden byl vynikající. U jednoho samostatně prodávaného páru mě zaujal samec, který měl červená pírka na lících. Ceny za pár byly od 4500Kč výše. Agap. cana jsem zahlédl jen tři samce, lilianae nebyly tentokrát nabízeni žádní.
Nakladatelství DONA bylo zastoupeno sl. Doležalovou a byla nabízena mimo jiné knižní novinka z jejich nakladatelství - Černí kakaduové - v přírodě i lidské péči /kolektiv autorů z Austrálie a Jihoafrické rep./ Opět vynikající kniha, jako dosud všechny knihy s papouščí tématikou, vydané v tomto nakladatelství.Samozřejmě jsem neodolal a již ji mám rozečtenou. Velký klad této publikace je, že autoři nepřepisují údaje od jiných, ale čerpají ze svých vlastních poznatků z chovu a jejich odchovů.

neregistrovaný cone neregistrovaný
zdravím mě se tahle burza celkem líbila byli tam krásné mutace rosel pestrych např.mutace oranžová,pastelová,červená atd.....
neregistrovaný kadlcik z. neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 11 (celkem 11)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »